در این شرایط خاص، طولانی امکانات مان را در اختیار ایران قرار می دهیم

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا به نقل از روابط اشتراکی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی، «مؤید اللامی» با تاکید بر اتساع شرکت های دوجانبه رسانه ای میان ایران و عراق، تصریح کرد: از شرایطی که برای ایران به بود آمده عمیقاً ناراحتیم و تا زمان رفع مشکلات، در بر شما هستیم.

مهتر سندیکای نویسندگان گیتی عرب تاکید کرد: با توجه به وضعیت خاص منطقه و نقشه هایی برای برهم زدن ایمنی و آرامش این منطقه، امروز متجاوز از پیش نیازمند یکدلی و همکاری هستیم و باید سطح روابط و همکاری های خود را افزایش دهیم.

نیز «ایاد الجبوری» متین مقام اللامی و رئیس سندیکای روزنامه نگاران نجف اشرف نیز، به خشکی امدن تحکیم روابط رسانه ای دو کشور ابرام کرد.

بنابراین گزارش، محمد خدادی داخل این دیدار دو جانبه بر نقش مؤثر رسانه ها در ترقی دیپلماسی رسانه ای و گسترش صلح و سکون تو منطقه پافشاری کرد.

محمد خُدادی ضمن قدردانی از همراهی دولت و ملت عراق با ایران، بر توسعه همکاری های رسانه ای دو کشور و کشورهای همسایه، منطقه و جهان اسلام تاکید کرد و گفت: ایران علاقه ای به فساد ندارد و تقویت امنیت کشورهای منطقه و جهان اسلام را زنهار خود می داند.

وی با اشاره بوسیله نقش گلچین کننده رسانه ها درون توسعه دیپلماسی رسانه ای و خلق کردن صلح و ثبات در منطقه، به رویکرد صلح طلبانه ایران درون تعامل با کشورهای گیتی اشاره و تصریح کرد: توافق برجام بعد از ۵ سال بحث و امضای صدهابرگ قرارداد، ملجا این نکته است که ایران، خواهان صلح است و جهان همچنین این رویکرد را امنیت می کند کما اینکه بوسیله جز امریکا و عربستان و رژیم اشغالگر قدس، بسیاری از کشورهای غربی حامی ایران و برجام هستند. وی تو همین بن افزود: امریکایی ها علامت دادند که به هیچوجه متناسب تکیه نیستند و مذاکره با آنها بی تاثیر است و «برجام» یکی از اسناد این امتحان تاریخی بخاطر طولانی امت هاست که امریکا به هیچگاه قرارداد و تفاهم بین المللی پایبند نیست.

دستیار مطبوعاتی با اشاره مبارزات چندساله ایران با داعش و در ریشه حال، حمایت های مالی و تسلیحاتی باختر از این گروهک تروریستی تصریح کرد: شما بهتر می دانید که اساساً ایران خواستار برقراری صلح و مودت داخل دنیا است و با وجودی که فداکاری تروریسم است اما درون صف اول مبارزه با تروریسم راحتی دارد. پیاده شدن همین اساس باید فریاد صلح طلبی ما به تمام جهان برسد که رسانه های منطقه و دنیا اسلام می توانند جمهوری اسلامی را در این هدف، وحدت کنند.

وی افزود: امتحان نشان داده است که آمریکا بوسیله کشورهای ضعیف حمله می کند و اگر مردم عراق از خود دفاع نمی کردند، امروز چیزی به نشانی عراق افسون شده وجود نداشت، انتخابات باشکوهی تو آن برگزار نمی شد و با این طور ملک روبه توسعه ای مواجه نبودیم.

خُدادی با اشاره به اشتراکات فرهنگی و عقیدتی ایران و عراق پهلو توسعه همدستی های رسانه ای مبتنیِ بر منافع ملی دو ناحیه ابرام کرد و گفت: ملک عراق دارای جایگاه ممتاز ای بین کشورهای اسلامی است و نقش بسیار تعین کننده ای تو مناسبات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی منطقه دارد و بر همین بنیاد رابطه دیرینه دو قلمرو می تواند در فضای نوین شناسایی رسانی نیز پررنگ نم و هدفمندتر باشد.

کمک مطبوعاتی وزیر نزاکت و ارشاد اسلامی در توضیح بیشتر شرایط منطقه بوسیله اقدامات تفرق افکنانه مغرب در منطقه رمز و تصریح کرد: فداکار کشورهای غربی پشت اتساع تفرق تو منطقه هستند؛ آن ها از برادری و همبستگی ما وحشت دارند. بنابراین لازم است رسانه ها نیز ملت های دوکشور را درون خنثی سازی توطئه های آمریکا و هم پیمانانش یاری کنند.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]

ویروس کرونا در وضعیت آزمایشگاهی تا ۲۸ روز روی سطوح ابدیت می آورد

پژوهشگرانSGHAROOOON استرالیایی با وارسی استاندارد بقای ویروس کرونا روی سطوح مختلف، نشان دادند که این ویروس تا ۲۸ روز می […]