فروشگاه پت شاپ

admin دسته‌بندی نشده

پت شاپ (Pet shop) به مرکز معامله کالا حیوانات خانگی اطلاق می شود. پت شاپ از ترکیب دو کلمه ی انگلیسی “پت” و “شاپ” ابداع شده است که پت بوسیله معنای جانور خانگی و شاپ بوسیله معنای فروشگاه خواه مرکز ابتیاع است.

البته این معنای لغوی است و داخل حقیقت، پت شاپ، بوسیله فروشگاهی گفته می شود که اقدام بوسیله فروش لوازم حیوانات شوهردار و گاهی خود حیوانات خانگی می نماید.

در پت شاپ، انواع مختلف کالا حیوانات خانگی به فروش می رسد مثل: خوراکی ها و غذای حیوانات خانگی، مکمل های دارویی پت، متاع آرایشی بهداشتی حیوانات خانگی، گوناگون تشویقی ها و انواع قفس و باکس حیوانات و …

دکوراسیون تویی این فروشگاه که به نیت فروش الزامات و ادوات برای حیوانات شوهردار طراحی شده جدیت نموده تا مفهومی از عادت های نوین بخاطر معامله حیوانات را درون پروژه ابداع نماید. با شخصی و انسانی کردن تجارب بودن داخل فضا، محیطی ایجاد شده تا حیوانات خانگی قرین بخشی جدایی ناپذیر از قوم محسوب شده و صاحبان آن ها مانند دیگر خریدهایشان به راحتی بتوانند نیاز های حیوانات شوهردار را داخل یک فروشگاه برآورده سازند. درون واقع این ایده متاخر و بیم انگیز رقابتی با پت شاپ های سنتی و یا اینترنتی می باشد .

نقشه کشی داخلی پت شاپ

مدل سازی و کاربرد از رنگ های جسورانه و مسرور ایده متفاوت دیگری برازنده با مفهوم فروشگاه می باشد.

در کف فروشگاه سه گانه رنگ پا بر جا آبی، قرمز و زرد مانند راهنمایی کاربران را وارد هوا کرده و این رنگ ها در امتداد کنار روی دیوار و سقف ادامه یافته اند از سوی دیگر همین طعم جزیی های اصلی در فریم سه پارتیشن با طرح ساختمانی مانند چوبی که اقلام فروشگاه بوسیله تفکیک نوع در آن ها صبر پژمان اند جبران شده درون واقع رنگ ها برای ابداع کنتراست میان تناژ های خنثی متریال ها و تخته های موجود تو سقف پارتیشن ها و ورودی کاربرد شده است.

نقشه کشی داخلی پت شاپ

ایده شگل گیری چراغ های رنگی درون ورودی نشان دهنده ترکیب فام های بدوی و عبور از ضابطه لوله های آکریلیک نئون بخاطر تشکیل یک رنگ جدید می باشد .

شاید دوست داشته باشید:

علائم کم خونی در بارداری، مالیات و متد های درمان آن

بسیاری از بانو ها در دوران بارداری بوسیله اندک خونی مبتلا می شوند. تو این زمان مقدار گلبول های قزل […]

اضافه اختلالات عضلانی اسکلتی | عالمگیر ۷۰ درصدی گردن درد

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی محسنی سد پی، روز سه شنبه تو نشست خبری که به وابستگی برگزاری ثالث […]

خونریزی بعد از زایمان و پاسخ بوسیله سؤالات مرسوم درمورد آن

بدن داخل کشش دوران بارداری تغییراتی می کند. این تغییرات لزوما موقت سپس از زایمان رفع نمی شوند. بدن بخاطر […]