پخش ۴ نمایش رادیویی درون روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، دو پروگرام حی رادیویی گیومه و ارغوان هنر در دو نصیب و قسمت بامداد و عصر به صورت ویژه به ایام چهاردهم و پانزدهم خرداد ماه می پردازند.

همچنین چهار نمایش رادیویی «موج های کوچک»، «قلب ملت داخل بیمارستان قلب»، «کرامت» و «من ملک بودم و فردوس برین جایم وجود» ویژه این ایام به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

نمایش «کرامت» با موضوع قیام خونی ۱۵ خرداد از رادیو نمایش پخش می شود. این نمایش را نیز سعید تشکری نوشته و رمان تعاون دو دوست را در پانزده خرداد روایت می نرم.

این عرضه با هنرمندی کرامت رودساز، علی میلانی، احمد گنجی و به کارگردانی: مهین فرید نوا، افکت: محمدرضا قبادی فر، صدابرداری: رضا طاهری و تهیه کنندگی: ژاله محمد علی، ۱۵ خرداد ساعت ۷:۱۵ از رادیو نمایش پخش می شود.

نمایش «موج های کوچک» نیز به نویسندگی زین العابدین صادقی مزیدی بوسیله مبارزات دوران انقلاب می پردازد.
این عرضه به کارگردانی جواد پیشگر و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، ۱۵ خرداد، ساعت ۱۷:۱۵ از رادیو نمایش پخش می شود.

کنار اساس این خبر، نمایش «قلب ملت تو درمانگاه بیرونی» با تنظیم رادیویی هدیه رضایی و با بازی مهدی طهماسبی، مجید سهرابی، ایوب آقاخانی، محمدرضا قلمبر، محمودرضا قدیریان، امیر فرحان نیا و پریسا مقتدی همچنین به همین وابستگی از رادیو نمایش پخش می شود.

در این نمایش فریدون محرابی کارگردانی، پیروز صدرایی صدابرداری، شهناز دهکردی تهیه کنندگی و نرگس موسی پور افکت را بر عهده دارند و ساعت ۷:۱۵ دقیقه، ۱۴ خرداد از رادیو نمایش پخش می شودونمایش «من قلمرو بودم و ارم برین جایم بود نیز ساعت ۱۱:۱۵ دقیقه از رادیو عرضه شنیده خواهد شد.

گفتنی است ۷ نمایش تک قسمتی رادیویی نیز بوسیله مناسبت جشنواره سعید فطر از رادیو نمایش پخش خواهد شد.

«همسایه جدید»، «مرد عده یک ساختمانی»، «سوتفاهم»، «چرا نمیشه؟»، «دکه»، «بی بی شبکه» و «تهی» آثار نمایشی هستند که درون روز عید سعادتمند فطر به ترتیب در ساعات ۱۰:۳۰، ۱۱:۱۵، ۱۳:۳۰، ۱۶:۳۰، ۱۷:۱۵و ۱۹:۴۵ دقیقه بوسیله روی آنتن رادیو نمایش خواهند رفت.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

معامله و نگهداری گره لینک در اکسکوینو

هدف اکسکوینو ایجاد علیل امان سبب انجام معاملات در حوزه رمز ارز است و با نمایش مطالب آموزشی و تحلیلی، […]

بدوی واکسن کرونا تو آمریکا تو آستانه اثبات | درخواست مجوز اضطراری توسط همدستی فایزر

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از رویترز این اعلام در روز جمعه ۳۰ آبان دامنه عمده ای به لفظ […]

ورزش World of Warcraft بوسیله عارض اهل بخاطر پردازنده ی M1 اپل نیکوترین شد

بلیزارد (Blizzard)، ناشر بازی اسمی و خاطره انگیز World of Warcraft، با جدیدترین به روزرسانی پشتیبانی بومی از پردازنده های […]