نمایشگاه های آثار هنری «رافائل» در بکلی جهان

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا و به نقل از آرت نیوزپیپر، تو حالی که «لئوناردو داوینچی» به رابطه پانصدمین سالروز درگذشتش و بوسیله میانجی برگزاری نمایشگاه های متعدد آثارش، مدتی است که درون مرکز توجه جهانیان قرار گرفته است، این وعده دولت به «رافائل» دیگر ستاره ممتاز رنسانس می رسد که به ربط پانصدمین سالروز درگذشتش وهله دیگر تو مرکز توجه صبر گیرد.

«رافائل سانتسیو» که بیشتر با صیت کوچک خود شناخته می شود، درون «رم» جایی که آخرین سال های عمرش را گذراند کوچیدن. در آن زمان «رافائل» بیشتر زمانش را صرف کردن ابداع آثار هنری به سفارش پاپ  آن دوره می کرد که در نتیجه چندین تالار نقاشی شده در واتیکان در ترازنامه وی ثبت شد.

کمی از معروفیت «رافائل» به ساختن پرتره های چشم نواز و ظریف باز می گردد و همین امر جهت شد شهرت او درون رده هنرمندان بزرگی همچون «لئوناردو داونیچی» و «میکل آنژ» قرار بگیرد.

برخلاف دیگر رقیبانش که تو کهنسالی درگذشتند، «رافائل» تو پنجم آوریل سال ۱۵۳۰ و درون سن سی و هفت سالگی درگذشت.

«اوربینو» که زادگاه این نقاش چیره مشت است، با برگزاری نمایشگاهی از آثار این هنرمند در ماه اکتبر سالروز درگذشتش را گرامی خواهد داشت. با این حال بزرگترین نمایشگاه آثار این هنرمند، نمایشگاهی است که پیش از این از تاریخچه پنجم ماه مه تو بخانه برگشتن رم آغاز به حکم کرده است و تا چهاردهم ژوئن سال ۲۰۲۰  نیز به فعالیت خویشتن ادامه خواهد داد. این نمایشگاه در گالری ای برگزار می شود که اداره آن را وزارت اتیکت ایتالیا به خشکی امدن عهده داری دارد. این نمایشگاه که اغلب آثار آن از دیگر گالری های سراسر گیتی به طور موقت قرض گرفته شده اند، تابلو نقاشی خودنگاره این هنرپیشه که درون دهه بیست زندگی اش ساختن کرده است را درون به خشکی امدن دیگر پرتره های مشهور وی بوسیله نمایش خواهد گذاشت.

دیگر نمایشگاه مهم از آثار این هنرپیشه ایتالیایی در ده میلان برگزار خواهد شد.

نمایشگاه های بزرگ دیگری در خارج از ایتالیا برگزار می شوند که از یکسره آن ها می نبوغ بوسیله نمایشگاه های «لندن» اشاره کرد. گالری ملی «لندن» قصد دارد سال آینده نمایشگاهی از آثار هنری «رافائل» برگزار کند؛ با این حال این گالری هنوز بوسیله طور رسمی این رویداد را اعلام نکرده است. این گالری از ۱۱ معلول «رافائل» نگهداری می درنگ. موزه «ویکتوریا و آلبرت» که در لندن قرار دارد نیز هفت اثر هنری مبصر «رافائل» را به ارائه خواهد گذاشت.

موزه لوور فرانسه که مشیت دارد نمایشگاه بزرگی از آثار «لئوناردو داوینچی» از بیست و چهارم اکتبر تا بیست و چهارم فوریه سال ۲۰۲۰ برگزار کند، دستور کار مشخصی برای ارائه نمایش انحصاری آثار هنری «رافائل» ندارد با این حال نمایشگاهی تو قالب نمایش آثار هنری ایتالیایی دوروبر رنسانس برگزار خواهد کرد که طی آن فدایی از آثار این بازیگر همچنین به نمایش عموم گذاشته می شوند.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

علائم کم خونی در بارداری، مالیات و متد های درمان آن

بسیاری از بانو ها در دوران بارداری بوسیله اندک خونی مبتلا می شوند. تو این زمان مقدار گلبول های قزل […]

اضافه اختلالات عضلانی اسکلتی | عالمگیر ۷۰ درصدی گردن درد

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی محسنی سد پی، روز سه شنبه تو نشست خبری که به وابستگی برگزاری ثالث […]

خونریزی بعد از زایمان و پاسخ بوسیله سؤالات مرسوم درمورد آن

بدن داخل کشش دوران بارداری تغییراتی می کند. این تغییرات لزوما موقت سپس از زایمان رفع نمی شوند. بدن بخاطر […]