اضافه اختلالات عضلانی اسکلتی | عالمگیر ۷۰ درصدی گردن درد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی محسنی سد پی، روز سه شنبه تو نشست خبری که به وابستگی برگزاری ثالث دنده بین المللی و سی محکم کنگره سالیانه هيئت قانونگذاری فیزیوتراپی ایران از ۲۲ تا ۲۴ خرداد ۹۸ در تالار همایش های برج میلادبرگزار می شود، افزود: با توجه بوسیله تغییر رویکرد بیماری ها از منتقل کننده به جاهل منتقل کننده در جهان وایران، لازم است که خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی درون کشور، بیش از پیش مورد توجه وزارت بهداشت راحتی گیرد.

وی با عنوان این یادداشت که وزارت بهداشت عاصی اصلی خروج نخبگان فیزیوتراپی از قلمرو است، گفت: این موضوع ناشی از ضعف وزارت بهداشت است.

محسنی سد پی، ادامه رحم: زیبایی درمان پایه باید به نظام سلامت پایه دگرگونی رویکرد بدهد.

وی با انتقاد از بیمه ها که خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی را تحت پوشش فراغت نمی دهند، گفت: پوشش بیمه ای خدمات فیزیوتراپی مربوط به چهار دهه قبل است. در حالی که امروزه شاهد فراخ تر شدن خدمات توانبخشی و فیزیوتراپی درون گیتی هستیم و ما باید این خدمات را تحت پوشش بیمه ها ببریم.

محسنی سد پی با اشاره به شیوع اختلالات عضلانی اسکلتی، افزود: کمر درد و گردن درد از شایع ترین این اختلالات است که با توجه بوسیله استفاده روز افزون از تکنولوژی، شاهد پیشی قبض شیوع گردن درد از کمر درد هستیم.

شاید دوست داشته باشید:

علائم کم خونی در بارداری، مالیات و متد های درمان آن

بسیاری از بانو ها در دوران بارداری بوسیله اندک خونی مبتلا می شوند. تو این زمان مقدار گلبول های قزل […]

خونریزی بعد از زایمان و پاسخ بوسیله سؤالات مرسوم درمورد آن

بدن داخل کشش دوران بارداری تغییراتی می کند. این تغییرات لزوما موقت سپس از زایمان رفع نمی شوند. بدن بخاطر […]

نمایشگاه های آثار هنری «رافائل» در بکلی جهان

بوسیله گزارش ایسنا و به نقل از آرت نیوزپیپر، تو حالی که «لئوناردو داوینچی» به رابطه پانصدمین سالروز درگذشتش و بوسیله […]