آرت فر تیر از فردا آغاز می شود/ غرفه ها همچنان در حال آماده سازی

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، تو حالی که یک روز به افتتاح رسمی از دومین حوالی تیر آرت جاویدان مانده است، اغلب گالری های باهم اتحاد کردن کننده تو این رویداد هنری در حال آماده سازی غرفه های خود در پردیس چارسو هستند.

نخستین دوره رویداد هنری تیر آرت با دعوت از گالری هایی که تجربه حضور در آرت فرهای بین المللی را داشتند برگزار شد؛ ولی امسال برای گالری ها فراخوان عمومی اعلام شد و تعداد گالری های که در این رویداد هنری شریک شدن دارند به ۲۰ رسید که از این میان دو گالری از شهرستان های اصفهان و شیراز همچنین تو این رویداد آستان دارند.

گالری های اُ، اثر، اعتماد، امروز (اصفهان)، ای جی، ایرانشهر، سالن این / جا، گالری پیرسوک (شیراز)، دستان ۲، زیرزمین دستان، طرز ابریشم، شیرین، طراحان آزاد، محسن، نیان، والی، هدایت، هما و یک پروژه کیوریتوریال از پلت فرم بادگیر داخل این پیرامون از رویداد هنری مقصد آرت حضور پیدا کرده اند.

همچنین دومین آرت فر تیر داخل یادبود سه ستاره درگذشته منیر فرمانفرمائیان، محسن وزیری مقدم و بیژن صفاری برگزار می شود.

درون کنار ارائه آثار توسط گالری ها، راحتی است نشست های فرهنگی و آموزشی آماج آرت نیز برگزار شود. موضوع کلی این نشست ها «اکوسیستم هنر» است و هشت موضوع متنوع به عارض پنل گفت وگو خواه سخنرانی تک بررسی قرار می گیرد.

تعلق مندان در روزهای ۴ تا ۶ مقصد از شایسته کردن ۳ تا ۹ شب و روز ۷ تیر شایسته کردن ۳ تا ۸ شب می توانند از این رویداد بازدید کنند.

گزارش خبرنگار ایسنا از رویداد هنری نشانه آرت متعاقباً داخل روزهای آینده ارسال خواهد شد.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

انواع بوی بد واژن و راه های پیشگیری و علاج آن

واژن هم مانند دهان، پوست و قسمت های دیگر بدن، بوی مخصوصی دارد. در این قلمرو از بدن زنان، میکروبیوم […]

مدخل اساسی ای از عوارض شیمی درمانی متناسب کنترل است

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد بابایی، در تماس با کنگره تو برخورد با اختلالات خونین و متابولیک شیمی درمانی، اقرار داشت: […]

رمان «شیلاندَر» منتشر شد

به گزارش ایسنا، درون شناساندن این کتاب نشانی شده است: «شیلاندَر» مقدماتی داستان نرگس تمیز شعر زنی تنهاست که تو […]