آرت فر تیر از فردا آغاز می شود/ غرفه ها همچنان در حال آماده سازی

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا، تو حالی که یک روز به افتتاح رسمی از دومین حوالی تیر آرت جاویدان مانده است، اغلب گالری های باهم اتحاد کردن کننده تو این رویداد هنری در حال آماده سازی غرفه های خود در پردیس چارسو هستند.

نخستین دوره رویداد هنری تیر آرت با دعوت از گالری هایی که تجربه حضور در آرت فرهای بین المللی را داشتند برگزار شد؛ ولی امسال برای گالری ها فراخوان عمومی اعلام شد و تعداد گالری های که در این رویداد هنری شریک شدن دارند به ۲۰ رسید که از این میان دو گالری از شهرستان های اصفهان و شیراز همچنین تو این رویداد آستان دارند.

گالری های اُ، اثر، اعتماد، امروز (اصفهان)، ای جی، ایرانشهر، سالن این / جا، گالری پیرسوک (شیراز)، دستان ۲، زیرزمین دستان، طرز ابریشم، شیرین، طراحان آزاد، محسن، نیان، والی، هدایت، هما و یک پروژه کیوریتوریال از پلت فرم بادگیر داخل این پیرامون از رویداد هنری مقصد آرت حضور پیدا کرده اند.

همچنین دومین آرت فر تیر داخل یادبود سه ستاره درگذشته منیر فرمانفرمائیان، محسن وزیری مقدم و بیژن صفاری برگزار می شود.

درون کنار ارائه آثار توسط گالری ها، راحتی است نشست های فرهنگی و آموزشی آماج آرت نیز برگزار شود. موضوع کلی این نشست ها «اکوسیستم هنر» است و هشت موضوع متنوع به عارض پنل گفت وگو خواه سخنرانی تک بررسی قرار می گیرد.

تعلق مندان در روزهای ۴ تا ۶ مقصد از شایسته کردن ۳ تا ۹ شب و روز ۷ تیر شایسته کردن ۳ تا ۸ شب می توانند از این رویداد بازدید کنند.

گزارش خبرنگار ایسنا از رویداد هنری نشانه آرت متعاقباً داخل روزهای آینده ارسال خواهد شد.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

پدری ۲۰ درصد کبدش را به کودکش اهدا کرد

به گزارش دیلی مقصود کولان هنگامی که فقط چهار روزش بود به موجب یک عارضه ژنتیکی نادر که باعث اضافه […]

تمدید فراخوان جایزه تاریخچه سال ادبیات «خبرنگاران»

 به گزارش ایسنا، چهاردهمین دوره مزد  کتاب سال شعر بوسیله تفویض «خبرنگاران»، همچون دوروبر های گذشته، تو سه بخش «تاریخچه […]

اصرار مهتر صداوسیما بر حفظ دستور کار های متمایز و بِرَندسازی

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی صداوسیما، همزمان با سالگرد شهادت سه تن از خبرنگاران برون مرزی رسانه […]