توزیع کارت بلیت 400 هزاره تومانی خبرنگاران از هفته آینده

admin دسته‌بندی نشده

فرهاد خوانساری در گفت وگو با ایسنا با پیش روی اینکه از امروز (پنجشنبه) برای برخی از خبرنگاران درخواست کننده کارت بلیت پیامک تأیید ارسال خواهد شد؛ گفت: در این پیامک بوسیله خبرنگاران اخبار می شود که مشمول دریافت کارت بلیت خبرنگاری یکساله شده اند.

وی با اعتراف اینکه تا عاقبت هفته آینده اولین گروه از کارت های بلیت خبرنگاری شارژ می شود؛ گفت: مهلت مصرف از این کارت بلیت ها یکساله است و خبرنگاران نگران بوسیله تأخیر افتادن زمان قبض و شارژ کارت بلیت ها نباشند چراکه بوسیله محض شارژ مجدد، اعتبار زمانی یکساله آنها آغاز می شود.

خوانساری با بیان اینکه دقایقی قبل از واریز شارژ جدید، عرض سابق قفل می شود؛ دنباله داد: با توجه به افزودن نرخ دربست ابزار محموله ونقل عمومی، کارت های بلیت به مسکوک ۴۰۰ هزاره تومان شارژ شده است که خبرنگاران می توانند برای مدت یکسال آن را شارژ کنند.

بوسیله گفته وی، به هیچ وجه کارت بلیت المثنی بخاطر افراد صادر نخواهد شد و خبرنگاران مراقبت کارت بلیت های خود باشند.

خوانساری در مورد شارژ مجدد کارت بلیت ها با اشعار اینکه سکه ۴٠٠ هزار تومان براساس سیر خبرنگاران درون دید محزون شده است گفت: خبرنگاران بیشتر از مردم عادی تردد می کنند اما تو صورتی که این مبلغ ۴٠٠ هزاره تومانی تمام شد خبرنگاران می توانند برای شارژ دوباره درخواست بدهند.

دبیر کارگروه تجسس مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه خبرنگاران با اشعار اینکه کارت بلیت های موجود داخل اختیار خبرنگاران شارژ می شود، افزود: البته بخاطر خبرنگارانی که برای اولین جنین کارت بلیت شهود می کنند، فرآیند دیگری در نظر پژمرده شده که به آنها از قانون پیامک شناسایی داده خواهد شد.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

پدری ۲۰ درصد کبدش را به کودکش اهدا کرد

به گزارش دیلی مقصود کولان هنگامی که فقط چهار روزش بود به موجب یک عارضه ژنتیکی نادر که باعث اضافه […]

تمدید فراخوان جایزه تاریخچه سال ادبیات «خبرنگاران»

 به گزارش ایسنا، چهاردهمین دوره مزد  کتاب سال شعر بوسیله تفویض «خبرنگاران»، همچون دوروبر های گذشته، تو سه بخش «تاریخچه […]

اصرار مهتر صداوسیما بر حفظ دستور کار های متمایز و بِرَندسازی

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی صداوسیما، همزمان با سالگرد شهادت سه تن از خبرنگاران برون مرزی رسانه […]