مدخل اساسی ای از عوارض شیمی درمانی متناسب کنترل است

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد بابایی، در تماس با کنگره تو برخورد با اختلالات خونین و متابولیک شیمی درمانی، اقرار داشت: این کنگره ۲۰ تیرماه سال ساری در هتل پارسیان اوین با حضور اساتید و صاحب نظران بر نشست برگزار می شود و جدیدترین دستاوردهای علمی در زمینه پیشگیری و کنترل مالیات خونی و متابولیک شیمی درمانی در آن مورد مناظره و گفت و گو فراغت می گیرد.

این متخصص رادیوانکولوژی افزود: تداوی های مختلف سرطان از عموم شیمی درمانی می تواند با عوارضی همراه باشد که برگزاری این کنگره تو ارتقاء بصیرت پزشکان جهت پیشگیری و کنترل این عوارض بسیار حائز بزرگی است و سعی کرده ایم که جدیدترین موضوعات در این شالوده را به انبازی کنندگان نمایش دهیم.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، ادامه داد: متخصصان انکولوژی، هماتوانکولوژی، جراحان عمومی، متخصصین عفونی و سایر پزشکانی که با این موضوع داخل ارتباط هستند از یکسره باهم اتحاد کردن کنندگان تو این کنگره خواهند بود که آشنایی با مالیات و اینکه درمان های عطارد هر یک چه عوارضی را بوسیله همراه دارد و خواه چگونگی کنترل عوارض از عموم مباحثی خواهد وجود که با حضور اساتید و صاحب نظران مطرح می شود.

استاد بابایی با اظهار اینکه از طریق برخی از درمان های دارویی وقت و پس ازآن از شیمی درمانی می توان از مالیات شیمی درمانی پیشگیری کرد، گفت: آشنایی پزشکان با این عوارض و ارتقاء دانش ایشان سبب می شود که آویشن درمانی مالیات را پیش بینی و بر اساس آن پیشگیری های لازم را اجرا دهند.

کالبد هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران خاطرنشان کرد: تو بخش زیادی از بیماران می توان از طریق پیش بینی عوارض، آنها را پیشگیری و یا با تجویز نکته سنج دارو و یار عوارض، آن را کنترل کرد بنابراین می توان گفت که بخش مهم ای از عوارض شیمی درمانی برازنده پیشگیری است.

شاید دوست داشته باشید:

«ردِپای عشق در شعر زنان دنیا» در بازار تاریخچه

 به گزارش ایسنا، در معرفی این مجموعه که درون نشر زرینِ اندیشناک منتشر شده، آمده است:  این کتاب حاویِ شعرهایی […]

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]