اصرار مهتر صداوسیما بر حفظ دستور کار های متمایز و بِرَندسازی

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی صداوسیما، همزمان با سالگرد شهادت سه تن از خبرنگاران برون مرزی رسانه ملی در ماهِ مهر، مراسم گرامیداشت مجاهدت های رسانه ای خانواده معاونت برون مرزی در خط مقدم مقابله با جنگ نرم برگزار شد.

عبدالعلی علی عسکری رییس صداوسیما، سرلشگر حسین سلامی حاکم کل سپاه پاسداران، حسام الدین آشنا، مشاور فرهنگی رئیس جمهور، ارباب عباس موسوی، سخنگوی وزارت خارجه، ناصر ابو شریف، نماینده جهاد اسلامی درون تهران، صلاح زواوی، پیک فلسطین در تهران و جمعی دیگر از اهالی رسانه در این مراسم حضرت داشتند.

مظلومیت مظلومان روحانی را هنرمندانه روایت کنید

رییس صداوسیما تو این مراسم، با بیان اینکه همگی کسانی که روایت گر زیبایی های انقلاب و خط مقاومت هستند، باید هنرمندانه این مسائل را روایت کنندف گفت: در ارسال پیام، سرعت، دقت، صحت و کیفیت را رخصت حکم قرار دهید و با ترکیبی هنرمندانه مسائل را روایت کنید و اذن ندهید، سرعت و دقت فدای صحت و کیفیت و بالعکس شود.

او با اشاره به اینکه رسانه های برون مرزی، پیش قراولان غوغا رسانه ای جمهوری اسلامی ایران داخل دنیای امروز هستند، گفت: باید ابعاد جنگ رسانه ای گسترده درون جهان را دریافتن کنیم و به طور جدی تقلا کنیم تا داخل این تکثر رسانه ها داخل دنیا بتوانیم مرجعیت رسانه ای خود را حفظ کنیم.

او افزود: رسانه های برون مرزی روایت گر واقعیات هستند؛ بنابراین باید با قدرت، مزاحمت ها و جفاهای دشمن را بخاطر مردم تبیین کنند.

رئیس صداوسیما از رسانه های برون مرزی خواست، ظلم هایی که بوسیله ملت های فلسطین، سوریه، یمن و… می شود را با اهتمام بیشتر از طریق مستندسازی، اطلاع و میزگردهای فکری به شنوایی جهانیان برسانند.

او به توفیقات همکاران حوزه برون مرزی بوسیله رغم ویژگی های بی اندازه اشاره و تصریح کرد؛ رفتار ستمگرانه با مادام مرضیه هاشمی و محدودیت ها و ظلم های فراوانی که بوسیله همکاران ما تو خارج از ملک روا می شود، محدویت های مالی و بانکی و … همه اینها ظلم هایی است که به ما می شود و باید روایت شود.

علی عسکری روایت افول و فروپاشی جبهه متخاصم را نیز امری ضروری خواند و گفت: امروز آمریکا در حال غروب است و باید این واقعیت درون کنار تبدیل شدن ایران به یک قدرت بلامنازع رسانه ای شود.

مهتر صداوسیما سپس به سیاست های انحصارطلبانه آمریکا و متابعت کورکورانه زمامداران اروپایی رمز کرد و افزود: متاسفانه اروپایی ها به نحو ای اقدام می کنند که تعجب برانگیز است و کاملا تبعیت محض از دادرسی های آمریکا دارند و در واقع منافع ملت های خویشتن را پای محاکمه های آمریکا فداکاری می کنند.

وی افزود: ما باید در رسانه های برون مرزی خود، این رفتار ضد مردمی دولت های اروپایی را برای مردمانشان روایت کنیم.

رئیس صداوسیما به موفقیت های اخیر ایران درون عرصه های بین المللی نیز رمز کرد و گفت: همین که در سفر نیویورک همگی روسای کشورهای جهان برای دیدار رئیس جمهوری اسلامی ایران، بوسیله محل اقامت وی می آیند آماج اقتدار است.

علی عسکری افزود: با اینکه رئیس جمهور آمریکا خواهان دریافت حتی یک عکس با رئیس جمهور ایران بود، ایشان با اقتدار از اینکار انکار کرد.

او گفت: عموم تاریخی مقام معظم رهبری که فرمودند: ترامپ را گران کردن معاوضه پیام نمی دانیم یعنی قدرت جمهوری اسلامی ایران.
رئیس صداوسیما داخل سرانجام اضافه کرد: امروز جبهه مقاومت داخل رفعت غلبه است و ما در رسانه ملی امیدواریم بتوانیم روایت گر این اقتدار باشیم.

رسانه گوهر گو نمی تواند از به خشکی امدن زشتی های دنیا بی مغایرت بگذرد

سرلشگر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با بیان اینکه رسانه های برون مرزی ما تو یک فضای نابرابر فعالیت می کنند، گفت: آرایش رسانه ای دشمن از لحاظ تعدد بیش اعلی از زینت و قیافه بندی ماست اما زمانی که حقیقت را بگویند، جهان قطعا حقیقت را به جای دروغ می پذیرد.

سرلشگر سلامی افزود: حقیقت، فضای اعتماد به نفس قدرتمندی را برای ما می سازد و راسته جاذبه و تاثیرگذاری ما را زیرا خورشید نیرومند می کند و اینگونه انسان دنیا با حقیقت همراه و هدایت می شوند.

حاکم کل لشکر پاسداران با پیش روی اینکه، چهره جنگ ها تغییر کرده است و میدان های مجادله از جغرافیاهای سرزمینی بوسیله جغرافیای ذهن ها و قلب ها دگرگونی موقعیت داده است، گفت: تو این پیکار رسانه ای هر کسی بهتر حافظه ها را کنترل درنگ موفق خیس است.

سپهبد سلامی با تاکید بر اینکه ارج های ما باید هماهنگ با اسلوب های ما باشد گفت: اگر با این نگاه جلو برویم می توانیم، پندار ها، باورها و نسب را بر صفحه قلب ها بنشانیم.

فرمانده گند با بیان اینکه رسانه حقیقت گو نمی تواند از به خشکی امدن بدشکلی های گیتی بی فرق بگذرد گفت: رسانه های قدرتمند و پیچیده دنیا، ساختمان های عنکبوت هستند که درون جوهر پیچش سست بنیادند، حقیقت که جلوه کند، آنها فرو می ریزند.

وی افزود: قدرت فیزیکی مهم نیست. فلسفه تعاقب قدرت ها را باید خویش. فلسفه امروز آمریکا را نگاه کنید؛ روشن شیک دارند اما در مفهوم و محتوا کاملا ستمگرانه هستند. سیاست های دشمنان بویژه آمریکا دچار قفل شدگی شده است و امروز خودشان معترفند که به جایی رسیده اند که هرچه پیش می روند بیشتر فرومی روند. نبود استراتژی برای یک قدرت آغاز مرگ تدریجی آن است و این ائتلاف در آمریکا رخ داده است.

سرلشگر سلامی خطاب بوسیله مشت اندرکاران رسانه های برون مرزی رسانه ملی گفت: شما پیروزید چون دشمنان شما دروغ گویند و انسان امروز در هر کجای شیخ تشنه حقیقت هستند.

حاکم بی مو سپاه پاسداران گفت: درود به خشکی امدن شرف رسانه های برون مرزی که فریاد مظلومانه مردم فلسطین، لبنان، یمن، افغانستان، سوریه و تمام پیرو های مظلوم فقیه را به شنوایی جهانیان می رسانند.

سرلشگر سلامی افزود: رسانه های برون مرزی، صدای جوهر و سیمای جوهر در فقیه هستند، قلب های انسان های آگاه را تسخیر کرده اند و پیروز خواهند شد. رسانه های برون مرزی تیمار مرجع اند و هم ملجاء و این امتیاز تمثال گیتی را تغییر خواهد رحم.

برون مرزی از رقبا پیشی پژمرده زیرا، صدایش، صدای تنش است

میثاق جبلی، معاون برون مرزی صداوسیما با گرامیداشت یاد و خاطره سه مثال برون مرزی، مایا ناصر، خبرنگار پرس تی وی، حمید میرزاده، خبرنگار رادیو عربی که تو حادثه منا به شهادت رسید و شهید فرهاد تقدسی، تصویربردار پرس تی وی درون افغانستان گفت: انتقال پیام انقلاب اسلامی به عنوان ماموریت و رسالت برون مرزی به اهداف ما گره خورده است.

نهادین گفت: نگاه جهانی انقلاب اسلامی در مرزهایش محدود نیست، نگاهی جهانی، نه بوسیله معنای کشورگشایی، بلکه بوسیله معنای رساندن رسالت و فطرت انسانی به سراسر جهان است.

معاون برون مرزی صداوسیما افزود: رسانه های برون مرزی سازمان ندا و بادخور کردن نیز مبلغ و تریبون نگاه جهانی قیام اسلامی است.

پیمان جبلی تاکید کرد، رسانه های برون مرزی اگر مزیتی بر رقبایشان دارند برگرفته از قیام اسلامی است وگرنه در امکانات و بودجه شباهتی با رقبایمان نداریم و سعی می کنیم با استفاده از پیام و روح نهضت نواقص مان را بپوشانیم.

دستیار برون مرزی صداوسیما افزود: هر روز که می گذرد اهمیت فرمان رسانه های برون مرزی بیشتر می شود و باید با تجهیز طولانی و ایمان قوی عملیات سیلان متخاصم را خنثی کنیم.

نهادین گفت: همین چند روز پیش حیات که فعالیت رسانه های برون مرزی تو فضای رمزی را بدلیل انتشار کلیپ پیروزی های حزب الله در جنوب لبنان و پخش گزیده ای از اظهارات سردار سلیمانی بوسیله حالت تعلیق در آوردند و این خویشتن آماج نفوذ کردن گذاری رسانه های برون مرزی است.

در ادامه این مراسم، آیین نکوداشت مرضیه هاشمی، خبرنگار و گوینده آمریکایی پرس تی وی نیز برگزار شد. مرضیه هاشمی دی ماه گذشته در سیر به آمریکا بخاطر دیدار از خانواده اش بی برهان بازداشت شده بود.

مرضیه هاشمی درون این مراسم، با بیان اینکه ما در رسانه مقرری داریم صدای مظلومان درون شیار مقاومت را به گوش جهانیان برسانیم، گفت: از خداوند سپاسگذارم که مباهات محضر تو رسانه ملی جمهوری اسلامی ایران را برای غلام فراهم کرد تا بتوانم در این مسیر نوکری کنم.

در مراسم امروز از جمعی از خبرنگاران لایق شبکه های برون مرزی نیز قسمت شد.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]

ویروس کرونا در وضعیت آزمایشگاهی تا ۲۸ روز روی سطوح ابدیت می آورد

پژوهشگرانSGHAROOOON استرالیایی با وارسی استاندارد بقای ویروس کرونا روی سطوح مختلف، نشان دادند که این ویروس تا ۲۸ روز می […]