تأثیر مثبت کاهش پیمانه پهلو بهبودی دیابت جنس ۲

admin دسته‌بندی نشده

دیابت نوع ۲ وضعیتی متابولیکی است که محدودیت آن ناتوانی بدن در فرایندکردن گلوکز است که یکی از پیامدهای آن، افزودن مداوم سطح قندخون محسوب می شود. این بیماری زیاد از ۳۰ میلیون نفر را درون کشور آمریکا بازداشت کرده است و اگر کنترل نشود، می تواند منجر به ابراز مشکلات مختلفی شبیه افزودن قندخون (هایپرگلایسمی) و فشارخون و مشکلات بینایی شود.

معمولا پزشکان بخاطر معاون به کنترل علائم افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ دوا تجویز می کنند و از آن ها می خواهند نکاتی را درون بنیاد ی رژیم غذایی پاسداری کنند. با این حال، بهبودی (کاهش چشمگیر یا حتی ناپدیدشدن علائم که به افراد بیمار این امکان را می دهد، درمان را متوقف کنند) تو وضعیت خاصی امکان پذیر است. بوسیله عنوان مثال، افراد چاق مشغول به دیابت نوع ۲، پس از ادا جراحی کاهش وزن، بهبودی دیابت را تجربه می کنند. پیش از این و در سال ۲۰۱۶، مطالعه ای علامت داد افراد مبتلا بوسیله دیابت که رژیم غذایی دارای کالری بسیار ناچیز رعایت را می کنند (درحدود ۶۲۴ تا ۷۰۰ کیلوکالری در روز) نیز می توانند این بهبودی را تجربه کنند؛ ولی آیا این امر امکان پذیر است که دیابت سنخ ۲ را با مداخله ی رژیمی آسان تر تو حروف بهبودی استراحت داد؟ این سؤال باعث شد گروهی از پژوهشگران دانشگاه کمبریج آزمایشی در این بنیاد انجام دهند.

پژوهشگران دانشگاه کمبریج تو وارسی ی جدیدی که یافته های آن در نامه ی Diabetic Medicine منتشر شده است، داده ها ۸۶۷ فرد ۴۰ تا ۶۹ ساله را تجزیه وتحلیل کردند که دیابت نوع ۲ آن ها بوسیله تازگی نمره داده شده حیات. تمام این افراد درون آزمایش ADDITION-Cambridge ثبت نام کرده بودند. این مطالعه، مطالعه ای آینده نگر است که اثربخشی و سودمندی غربالگری دیابت را ارزیابی می کند. پژوهشگران پیشرفت مشارکت کنندگان را در حوالی ی پنج ساله ردیابی کردند. آن ها در وارسی اطلاعات پزشکی دسته بررسی شده متوجه شدند ۲۵۷ نفر خواه ۳۰ درصد از مشارکت کنندگان تو خاتمه اطراف ی پنج ساله بهبودی دیابت را تجربه کرده بودند. گمان بهبودی در شرکت کنندگانی که در پنج سال اول پس از امتیاز دیابت نوع ۲ حداقل ۱۰ درصد از وزن خود را کمینه کرده بودند، داخل مقایسه با کسانی که دچار کاهش وزن نشده بودند، دوبرابر بیشتر وجود. هجیره دامبا میلر، ادیب ی اول مقاله می گوید:مقاله های مرتبط:جراحی چاقی سربزرگی بیماری قلبی را داخل افراد مبتلا بوسیله دیابت نوع ۲ کاهش می دهدتأثیر مثبت ورزش قطعی کنار گشایش عملکرد قلب افراد مشغول بوسیله دیابت سنخ ۲بدن ما تو آینده می تواند دیابت را تداوی کندمدتی است می دانیم با اقدامات نسبتا سختگیرانه متشابه تعظیم پروگرام های کاهش قطع قطعی و محدودیت شدید کالری می توانیم دیابت نوع ۲ را بااطلاع مرحله ی بهبودی کنیم. با این حال، این مداخلات می تواند برای افراد متجاوز دشوار و چالش برانگیز باشد. نتایج ما نشان می دهد با کاهش معادل نسبتا ناچیز و حدود ۱۰ درصد وزن بدن، می توان حداقل برای پنج سال از دست دیابت نجات بی پرده کرد. این برای افراد انگیزاننده خیس و قابل دستیابی تر است.

به گفته یسیمون گریفین، دبیر ی ارشد این مقاله، یافته های فراهم بر این نکته تأکید می کند مداخلات مداوم رژیمی و سبک عمر چقدر ازنظر مدیریت و تا اینکه معکوس کردن روانی دیابت عظمت دارد. او می گوید:این موضوع پهلو عظمت مدیریت معادل تأکید می کند که می تواند با تغییراتی در رژیم غذایی و اضافه درون فعالیت بدنی حاصل شود. اگرچه دیابت نوع ۲ یک بیماری مزمن است و می تواند منجر به ابراز مالیات جانبی شدیدی شود، تو ذات حال همان طورکه نتایج معاینه نشان می دهد، می تواند عرشه کنترل درآید و حتی مسئله آن معکوس شود.

درحالی که این استیناف غبطه بیشتری پیش روی افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ قرار می دهد و پژوهشگران می گویند این بهبودی با کاهش وزن متوسطی قابل دستیابی است، مطالعات دیگر نشان داده اند مقیاس بهبودی بسیار کم است. بخاطر مثال، اوایل سال سیال نتایج پژوهشی منتشر شد که روی ۱۰ هزاره و ۵۹ فرد مبتلا به دیابت نوع ۲ ادا شده بود. این نتایج نشان می عدل در ته دوره ی هشت ساله ی مطالعه، عزب ۴/۹۷ درصد از انبازی کنندگان در مسیر بهبودی قرار پژمرده بودند.

پژوهشگران مطالعه ی جدید قصد دارند درادامه ی پژوهش خود این موضوع را بررسی کنند که متخصصان بهداشت و تداوی چگونه می توانند به بهینه نحو به افراد مبتلا بوسیله دیابت نوع ۲ برای کاهش وزن و حفظ وزن تندرست کمک کنند.بیشتر بخوانید:جراحی چاقی خطر بیماری قلبی را تو افراد مبتلا بوسیله دیابت نوع ۲ کاهش می دهدآسیب DNA در افراد دیابتی جهت افزایش خطر بروز سرطان می شودقهوه می تواند راز مبارزه با چاقی باشد؟زیست شناسی لپتین، هورمون گرسنگی تشخیص داده شدتأثیر مثبت ورزش شدید بر بهبود عملکرد دل افراد مشغول بوسیله دیابت نوع ۲

شاید دوست داشته باشید:

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]

ویروس کرونا در وضعیت آزمایشگاهی تا ۲۸ روز روی سطوح ابدیت می آورد

پژوهشگرانSGHAROOOON استرالیایی با وارسی استاندارد بقای ویروس کرونا روی سطوح مختلف، نشان دادند که این ویروس تا ۲۸ روز می […]