راهیان نور؛ بستری برای راهنمایی جوانان انقلابی

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا، سرهنگ عبدالرضا حاجتی با رمز به اینکه اردوهای راهیان پرتو معرفت آموزی در استان خوزستان در حال برگزاری است، افزود: شاهد بغرنج آب گرفتگی در یادمان های دفاع مهذب نبودیم و اردوهای راهیان نور همچون گذشته در حال برگزاری و هیچ مشکلی درون مسئله برگزاری آن به وجود نیامده است.

حاجتی پافشاری کرد: بسیجیان پایگاه های مقاومت داخل بغرنج پیش آمده تو منطقه کوت عبدالله با پمپ های تخلیه آب در درگاه پیدا کردند و نقش پررنگی در رفع شاق پیش آمده در این منطقه داشته اند و در این میان می توانیم به نقش پررنگ خادمین شهدا حزن اشاره کنیم که داخل این موضوع و در سیلاب فروردین ماه در استان خوزستان، با جان و دل به انسان خدمت کردند.

معاون هماهنگ کننده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان افزود: اگر می بینیم که بسیجیان و خادمین شهدا در مجادله هایی همچون سیل و آب گرفتگی به کمک مردم می شتابند، باید این موضوع را تربیت صحیح آنان بدانیم. امروزه اردوهای راهیان نور بستر مناسبی برای راهنمایی جوانان مخرب شده است تا در مواقع بحرانی، به معاون مردم بشتابند و بار دیگر ثابت کنند که داخل راه خدمت به کشور، از هیچگاه تلاشی دریغ نمی کنند و یورش فرهنگی و اعتقادی متخاصم نتوانسته میل و اراده آنان را در خدمات رسانی به مردم کاهش دهد.

وی با اشاره به اینکه شرایط منطقه کوت عبدالله داخل حال عادی شده است، گفت: از مسئولین التماس امکانات لازم جهت رفع سریعتر مشکل آب گرفتگی منطقه کوت عبدالله را داریم و بحمدالله نیرهای اضافی هستند که در حال جدیت بخاطر معاون بوسیله مردم هستند ولی رساندن امکانات عظمت دارد و ضروری است.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]

ویروس کرونا در وضعیت آزمایشگاهی تا ۲۸ روز روی سطوح ابدیت می آورد

پژوهشگرانSGHAROOOON استرالیایی با وارسی استاندارد بقای ویروس کرونا روی سطوح مختلف، نشان دادند که این ویروس تا ۲۸ روز می […]