نفوذ کردن دیجی رخت بوسیله گزارش صوت و سیما درباره احتکار ماسک: کذب است [بروزرسانی]

admin دسته‌بندی نشده

شبکه «ایران لوازم» امروز گزارشی مبنی بر احتکار ماسک توسط دیجی لوازم منتشر کرد. در این ویدئو گفته می شود که در انبار دیجی لوازم تعداد ۵ میلیون ماسک وجود دارد و این واحد صنفی هیچگاه رویه حقی بابت انبار و ارائه ی ماسک ندارد.

این درحالی است که پیش تر دیجی رخت هنگام روزنامه ای به وزارت بهداشت و وزارت ارتباطات از آمادگی خود برای دستیار بوسیله تهیه ی اقلام بهداشتی آدم درون روزهای مقابله باویروس کرونا خبر داده بود.

بخاطر مشاهده داخل ابعاد اصلی روی تصاویر کلیک کنید

رئیس نمایندگی ۶۲ سازمان تعزیرات حکومتی درباره سرنوشت ماسک های کشف شده گفت:این اقلام برای ارائه در بازار تحویل مراکز مجاز داده می شود و با صاحبان آن نیز برخورد قانونی خواهد شد.

دیجی کالا طی بیانیه ای واکنش خود به این اتحاد را مدال داد:«گزارش صداوسیما درباره احتکار ماسک توسط دیجی رخت کذب است

۱۰ اسفند ۹۸

بامداد  امروز درحالی که همکاران عملیات ما، با حیات نگرانی شیوع ویروس کرونا، در حال آماده سازی و ارسال ماسک های سفارش گذاشته شده مشتریان دیجی متاع بودند، مامورین سازمان تعزیرات حکومتی به مرکز پردازش معرفت مراجعه کردند و عاری توضیح ۳۴ هزار مغز ماسک فروخته شده به مشتریان دیجی متاع را جمع آوری کردند. درحالی که موافق صورت مجمع سازمان تعزیرات ۳۴ هزار ماسک موجود بوده است، این مغز در گزارش مغرضانه شبکه تلویزیونی ایران کالا، به دروغ ۵ میلیون مغز نشانی شد. که کلیه این ۳۴ هزار عدد ماسک درون چندین روز پیش به فروش رفته و بوسیله نوبت درون حال آماده سازی و ارسال به مشتریان بوده است. ضمنا دیجی کالا در راستای مسئولیت اجتماعی خود از سودا این ماسک ها هیچ انتفاع مالی نداشته و این ماسک ها را با قیمت خرید به معامله رسانده است. بر این اساس هرگونه ادعای احتکار و سواستفاده از نمایش ی این خدمات بوسیله هموطنان تو سراسر ایران، بی اساس، مغرضانه و کذب کامل است.

این اتحاد درون حالی قیافه داده که دیجی کالا چهار روز پیش طی نامه ای رسمی بوسیله وزارتخانه های ارتباطات، بهداشت و صمت آمادگی خود را علت تو اصالت فراغت دادن کامل توان لجستیکی و زیرساختی بخاطر عرضه ماسک و کیت های بهداشتی را با حاشیه منفعت صفر و عاری هیچ چشم داشت اقتصادی، اعلام کرده وجود. (نامه پیوست شده است). همان طور که پیش از این به وقوف آدم عزیز ناحیه رسانده بودیم، دیجی کالا با کامل توان زیرساختی و لجستیکی خود بخاطر هرگونه معاون در اختیار آدم و بخش سلامت سرزمین است. پیاده شدن این بنیاد دیجی کالا عزب در هفته شروع پس از اعلام خبر شیوع کرونا متجاوز از ۲۲۰ هزار ماسک با سود صفر توزیع کرده است.

ضمن عذرخواهی از ۸ هزار مشتری کسی را عزیز خطاب کردن دیجی رخت که از نقاط دور و نزدیک ملک این ۳۴ هزار ماسک را خریداری کرده بودند، اخبار می کنیم که این ماسک ها تیمار اکنون در وارستگی معاونت غذا و دارو وزارت بهداشت، قرار دارد و درنتیجه قادر به ارسال نصیحت شما نیستیم. اطمینان تامل می دهیم در اسرع لحظه مبالغ پرداخت شده، به صورت کامل بوسیله مشتریان توسط دیجی کالا عودت داده می شود.

کارکنان دیجی رخت فرزندان این ملک هستند و در این شرایط شیرهدار عاری تعطیلی، با پسند همه خطرات و با تمام توان در کنار مردم عزیز ایران ایستاده اند.

اندیشه نشان می شود براساس ماده ۶ بند ۱۱ عادت مطبوعات؛ شبکه ایران کالای صداوسیما و کلیه رسانه هایی که این خبر را منتشر کرده اند ملزم به انتشار تکذیبیه دیجی کالا هستند. شکایت و پیگیری حقوقی بخاطر دیجی کالا محفوظ است.»

بروزرسانی: دیجی کالا ساعاتی پیش پس از اشاعه ویدیویی که دیجی کالا را به احتکار ۵ میلیون عدد ماسک قاضی کرده بود، صورت نشست مربوط به بازداشت ماسک ها را منتشر کرد که نشان دهنده ی مغز واقعی ماسک های دستگیر شده است که با مدال معاونت خوردنی و دارو نیز مهمور شده است. براساس این قیافه جلسه، تعداد ماسک های توقیفی ۳۴ هزار ماسک و ۲۰ هزار و ۹۰۰ دستکش است. دیجی رخت اعلام کرده که این اقلام توسط کاربران این سرویس خریداری شده و لیست خریداران به همراه کدملی همچنین آماده شده است. بیشتر بخوانید:گوگل و مایکروسافت دو نشست مهم را بوسیله دلیل نگرانی از شیوع ویروس کرونا نقض کردندسامانه ای برای پناه از مالکیت ظاهری رسانه های ندا و تصویر فراگیر خلق کردن می شودفاکسکان صدای زیر مردانه دارد تا اوایل فروردین به قضیه معمولی تولید بازگرددکارکنان دستگاه های اجرایی می توانند به صورت دورکاری کار کنندمطب ها و مرکزهای پزشکی در روزهای جنگ ویروس کرونا باید بدون تعطیلی فعالیت کنند

شاید دوست داشته باشید:

معامله و نگهداری گره لینک در اکسکوینو

هدف اکسکوینو ایجاد علیل امان سبب انجام معاملات در حوزه رمز ارز است و با نمایش مطالب آموزشی و تحلیلی، […]

بدوی واکسن کرونا تو آمریکا تو آستانه اثبات | درخواست مجوز اضطراری توسط همدستی فایزر

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از رویترز این اعلام در روز جمعه ۳۰ آبان دامنه عمده ای به لفظ […]

ورزش World of Warcraft بوسیله عارض اهل بخاطر پردازنده ی M1 اپل نیکوترین شد

بلیزارد (Blizzard)، ناشر بازی اسمی و خاطره انگیز World of Warcraft، با جدیدترین به روزرسانی پشتیبانی بومی از پردازنده های […]