دو پیام دلداری برای درگذشت گلزار محمدی

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا، سیدمجتبی حسینی، معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی بخاطر درگذشت گلزار محمدی تالیف است:

«افسوس گلزار محمدی، ستاره بالغ که سرشار از بی قرار زندگی بود و اعتقاد داشت هنر، عمر را زیبا و مرجح زیستن می کند و بهار در پیش است و فرصت ها تو راه، از میان ما رفت. گلزار محمدی، دبیر هجدهمین مهمانی بین المللی تئاتر عروسکی تهران می هوی به یاری هنرمندان با جان بخشی به اسباب بازی ها روزگار را بخاطر انسان عزیز ایران زیباتر سازد و برای ساختن شور این زندگی اندیشه انگیز امیدوارانه و مجدانه کوشید.

کوچیدن این هنرمند بزرگوار را به خانواده عزیزش و هنرمندان تئاتر تسلیت می گویم، روحش شاد و یادش گرامی.»

همچنین شهرام کرمی،مدیرکل هنرهای نمایشی، تو پیامی دیگر درگذشت این هنرمند را تسلیت گفته است:

«معارفه کوتاه است و اتفاق جانکاه و شاید بیش از هر چیز، از آن رو شوکه کننده که گلزار محمدی علی رغم ابتلا به بیماری ای جان کاه، چنان سرشار از بی قرار عمر حیات که نمی توانیم عقیده کنیم برگزاری جشنواره ای که دبیری اش را بر عهده داشت، ندید و رفت. 

گلزار محمدی پیش از برگزاری عید ای درگذشت که متن فراخوانش را امیدوارانه تنظیم و مدیران جزء های خیر گانه اش را شورمندانه گزینش کرد. دریغ و افسوس که دستان اجل فعل گزاره «هجدهمین جشنواره بین المللی ارائه عروسکی تهران- مبارک از ۱۰ تا ۱۸ مردادماه ۱۳۹۹ بوسیله دبیری گلزار محمدی…» را پاک و جمله را ناتمام کرد.  

کارگردانی و عروسک سازی نمایش های بی حد و بزرگواری سندیکا نمایشگران عروسکی ساختمانی تماشاخانه از سال ۹۶ تاکنون، عبارت های دیگری است که با اندیشیدن به این هنرمند به ذهن می آید. عبارت هایی که با میل شورانگیز او بوسیله ادامه وجود و بوسیله تعویق افکندن کوچ ناگزیر به جهان دیگر تا اندازه امکان، اتصال می خورد.  

درگذشت گلزار محمدی، هنرمند عرصه تماشاخانه عروسکی  و دبیر هجدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی تهران- خجسته را به خانواده اش، دوستان و دوستداران و دلبستگی مندانش، به عروسک هایش و به بازماندگانش تسلیت می گویم.»

گلزار محمد، هنرپیشه تماشاخانه عروسکی و ادیب هیجدهمین مهمانی بین المللی ارائه عروسکی تهران ـ مبارک، متولد سال ۱۳۵۶ بود که بعد از مدتی مبارزه با بیماری، بامداد امروز ـ یکشنبه، ۱۸ اسفندماه ـ در خانه پدری خود در سنندج کوچیدن.

انتهای پیام   

شاید دوست داشته باشید:

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]

ویروس کرونا در وضعیت آزمایشگاهی تا ۲۸ روز روی سطوح ابدیت می آورد

پژوهشگرانSGHAROOOON استرالیایی با وارسی استاندارد بقای ویروس کرونا روی سطوح مختلف، نشان دادند که این ویروس تا ۲۸ روز می […]