سگ هنگ کنگی کرونا مثبت شد | انتقال ویروس از آدم به سبع

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از گاردین، هر چند سطح و میزان کرونا در بدن این سگ شوهردار نژاد پامرانین بسیار پایین و ضعیف ارزیابی شده اما مقام های هنگ کنگی از مردم خواسته اند نگران نباشند و سبع های شوهردار خود را درون برزن و خیابان رها نکنند. با اینکه پیش تر موردی از ابتلای جانور ها بوسیله ویروس کرونا گزارش نشده بود اما بوسیله حدس فراوان این سگ از مردم ها کرونا پژمان است.

مسئولان بهداشت و تداوی هنگ کنگ به آدم هشدار داده اند از نوازش کردن بسیار از پیمانه حیوان ها یا بوسیدن آنها خودداری کنند. این بانگ برای کاهش خطر انتقال ویروس از انسان بوسیله سبع و معکوس است. صاحب این سگ پامرانین به بلای ناگهانی کووید-۱۹ مشغول بود اما خویشتن حیوان مدت ها نشانه ای از ابتلا به ویروس بروز نداده بود.

کارشناسان بهداشتی از جمله مسئولان دایره جهانی بهداشت WHO در حال وارسی موضوع هستند تا ببینند ارجاع ویروس از فرد ناخوش به جانور بوده یا سگ در تماس با سطوح آلوده به کرونا مبتلا شده است. داخل هنگ کنگ زیاد از ۱۰۳ نفر به کروناویروس مبتلا شده و هزاران نفر در قرنطینه خانگی هستند.

سگ پامرانین در سه نصیب و قسمت برای میزان ابتلا به کووید-۱۹ آزمایش شد و پاسخ هر سه گانه آزمایش او مثبت بود. حیوان در حال حاضر در اداره کشاورزی و ماهیگیری هنگ کنگ داخل قرنطینه است و با بهتر شدن حالش به صاحب خود بازگردانده می شود.

شاید دوست داشته باشید:

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]

ویروس کرونا در وضعیت آزمایشگاهی تا ۲۸ روز روی سطوح ابدیت می آورد

پژوهشگرانSGHAROOOON استرالیایی با وارسی استاندارد بقای ویروس کرونا روی سطوح مختلف، نشان دادند که این ویروس تا ۲۸ روز می […]