تعیین زمان اکران فیلم ها منوط به بازگشایی سینماها

admin دسته‌بندی نشده

غلامرضا فرجی در گفت وگویی کوتاه با ایسنا تو پاسخ بوسیله این که آیا در آخرین هفته سال جلسه شورای صنفی نمایش برای بررسی وضعیت اکران فیلم ها تشکیل خواهد شد، بیان کرد:  تا بازگشایی سینماهای کشور جلسه نخواهیم داشت و خواستار هستیم شرایط برای باز شدن و فعالیت مجدد سینماها مهیا شود. ان شاءالله با فراغت و بردباری و تکریم نکات بهداشتی به محض بازگشایی سینماها، اکران نوروزی و آثاری که داخل چرخه اکران بودند و با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی سینماها دچار زیان و ضرر شدند، تجسس خواهد شد.

او با بروز امیدواری از این که به زودی ملک از این شرایط سخت گذر کند، درباره اکران نوروزی هم گفت: به دلیل شرایط تعطیلات فعلا نمی توانیم نکته سنج زمانی را برای این پروگرام صریح کنیم و باید منتظر زمان بازگشایی سینماها باشیم تا براساس آن بتوان تصمیم گیری کرد.

در روزهای گذشته اظهارنظرهای مختلفی درباره وضعیت اکران فیلم ها پس از بازگشایی سینماها مطرح شده و یکی از مهم ترین اقدامات اشاره شده، ضدعفونی کردن سالن ها برای مهیا شدن حضور تماشاگران است. البته به این نکته هم تاکید شده که علاوه بر اطمینان خاطر دادن به مردم نسبت به رعایت مسائل بهداشتی در سالن ها، باید پس از بازگشایی سینماها، فیلم هایی روی پرده بیایند که زیادترین تعداد مخاطب را جذب کنند.

انتهای پیام 

شاید دوست داشته باشید:

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]

ویروس کرونا در وضعیت آزمایشگاهی تا ۲۸ روز روی سطوح ابدیت می آورد

پژوهشگرانSGHAROOOON استرالیایی با وارسی استاندارد بقای ویروس کرونا روی سطوح مختلف، نشان دادند که این ویروس تا ۲۸ روز می […]