خبری که ایسنا تقدم می دهد منتشر نکند

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا، امروز در حالی «ملکی سینما» شایسته کردن های کار کننده و کاستن های بازدیدش تو تعطیلات نوروز را اعلام کرده است که این روند مدال دهنده این است که مردم طلبیدن هستید تا در ایام تعطیلات نوروز با مشوق هایی از خانه خارج شوید و به موزه بروید.

این درون حالی است که در اوضاع کنونی و در پی اتساع جهانی ویروس کرونا، اغلب موزه ها داخل بکلی گیتی از طریق اینترنت و فضای رمزی امکان دیدار به مخاطبان پایگاه می دهند.

ملکی های پایین تر رویت وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و موزه های مخصوص هم با وجود نظر متفاوت دستیار میراث فرهنگی و با دخالت و اجازه شخص وزیر برای تعطیلات نوروزی کلا تعطیل اعلام شده اند. این تو حالی است که بنا به گفته مؤکد کارشناسان، متخصصان و مسؤولان مختلف، هرگونه سهل انگاری تو این شرایط امکان پذیر است به فاجعه منجر شود.  

ایسنا اولویت می دهد خبر دریافتی یادشده و اطلاعات آن را منتشر نکند تا شاید کمکی هرچند کم به تشویق برای قرنطینه شوهردار انسان بکند.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]

ویروس کرونا در وضعیت آزمایشگاهی تا ۲۸ روز روی سطوح ابدیت می آورد

پژوهشگرانSGHAROOOON استرالیایی با وارسی استاندارد بقای ویروس کرونا روی سطوح مختلف، نشان دادند که این ویروس تا ۲۸ روز می […]