عرضه آنلاین «به خیال سارا»ی حمید گلی

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا به نقل از موسسه کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، هر روز صبح یکی از تولیدات سینمایی یا تئاترهای مجلس داخل پرتال اینترنتی منتشر می شود. به همین عزم تماشاخانه «به خاطر سارا» به کارگردانی حمید گلی که تو آن دو عضو دیگر گروه فیتیله ای ها یعنی محمد مسلمی و علی خاضع نقش آفرینی کرده اند، در روز یکشنبه، سومین فروردین ۱۳۹۹ از ساعت ۹ صبح بوسیله ارائه درمی آید.

تئاتر «بوسیله خاطر سارا» تولید سال ۱۳۷۹ مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون فراگیری فکری کودکان و نوجوانان است.

این ارائه داستان سه مردی است که بخاطر یافتن گنج به سفر می روانی. آن ها محل گنج را می یابند اما کنار قاعده آن با تیمار درگیر می شوند تا پیرمردی دنیادیده آن ها را آگاه می سازد که همه چیز در دست خداست و اگر آن ها طالب گنج واقعی هستند آن را از خدا باید بخواهند…

پیاده شدن همین اساس، این نمایش از روزگار ۹ بامداد روز یکشنبه، سوم فروردین بوسیله مدت ۲۴ ساعت روی خروجی این پرتال اینترنتی به نشانی omid.kpf.ir به رخساره رایگان قابل دسترس است.

درون جریان برنامه پخش اینترنتی فیلم ها و تئاترهای کانون، پیش نم فیلم های «کلانتری غیرانتفاعی» بوسیله کارگردانی زنده یاد یدالله صمدی، «خمره»، «صحرا و سیل گرفتن» و «بچه های نفت » بوسیله کارگردانی ابراهیم فروزش، «سازدهنی» بوسیله کارگردانی امیر نادری، «قله جهان» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد، «سبز کوچک» به کارگردانی غلامرضا رمضانی، «آلبوم» به کارگردانی غلامرضا حیدرنژاد، نمایش «لپ گلی» به کارگردانی محمد مسلمی و «پایان رویاها» به کارگردانی محمدعلی طالبی بدین شکل به نمایش درآمده اند.

نمایش اینترنتی این فیلم ها و تئاترها تا ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ ادامه خواهد یافت.

بر اساس این خبر، داخل این روزها که تماشاگر شیوع بیماری کرونا در ناحیه هستیم، با جدیت داوطلبانه مربیان کمیسیون محتواهایی داخل مملکت های فرهنگی، هنری، ادبی و مشغولیت تولید می شود و در اختیار کودکان، نوجوانان و خانواده ها قرار می گیرد.

نیز گزیده ای از انیمیشن ها، فیلم ها، تئاترها و تاریخ های کانون به عارض مجانی برای مصرف خانواده ها منتشر شده است.

علاقه مندان می توانند بخاطر دسترسی به این فیلم ها به پایگاه omid.kpf.ir مراجعه خواه با هشتگ های «#در_دل_دارم_امید، #کانون_امید، #پیک_امید و #برای_حال_خوب» این آثار و فیلم ها را در شبکه های اجتماعی متعاقب کنند.

این طرح تا پایان تعطیلی مدرسه ها به برهان شیوع کرونا ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]

ویروس کرونا در وضعیت آزمایشگاهی تا ۲۸ روز روی سطوح ابدیت می آورد

پژوهشگرانSGHAROOOON استرالیایی با وارسی استاندارد بقای ویروس کرونا روی سطوح مختلف، نشان دادند که این ویروس تا ۲۸ روز می […]