نتایج پژوهشی تازه: ویروس کرونا کودکان را نیز به شدت مریض می نرم

admin دسته‌بندی نشده

ویروس کرونا که تو سرتاسر دنیا درحال تفرج است، معمولا رفتار صبور تری با کودکان دارد و تا به امروز کم ترین شمار عفونت های شناسایی شده متعلق به این گروه اهل سنت بوده است. حال، بزرگ ترین تجسس ای که تاکنون درمورد ویروس کرونا جدید (SARS-CoV-2) و کودکان انجام شده است، علامت می دهد که هرچند بیشتر آن ها دچار علائم خفیف خواه متوسط می شوند، درصد کمی از خردسالان بوسیله خاص نوزادان و کودکان پیش دبستانی امکان پذیر است بوسیله شدت مریض شوند. تو این مطالعه که تو مجله ی Pediatrics منتشر شد، بیش از ۲ هزاره صغیر بیمار از سرتاسر چین تک تجسس استراحت گرفتند.

وارسی ی متاخر تصویری واضح مرطوب از چگونگی خاصیت ویروس کرونا عامل کووید ۱۹ روی جوان ترین قسمت قسمت کردن اهل سنت مهیا می یواش. بوسیله گفته ی کارشناسان، دانش حاصل از این نوع پژوهش ها می تواند روی محاکمه هایی مانند تعطیلی مدارس، آمادگی بیمارستان ها و توسعه ی درمان و واکسنی برای بیماری تاثیرگذار باشد.

پژوهشگران ۲۱۴۳ صغیر زیر ۱۸ سال را که از ۸ فوریه به مرکز پیشگیری و کنترل بیماری گره گزارش شده بودند و بیماری حدود یک سومشان با آزمایش آزمایشگاهی از کار افتادن شده بود، مورد تجزیه و تحلیل استراحت دادند. سایر موارد براساس علائم، پرتونگاری هيئت دولت سینه، آزمایش خون و اینکه نوزاد درمعرض افراد مشغول به ویروس کرونا فراغت خمود یا نه، به عنوان موارد مشکوک اشکوب بندی شده بودند.مقاله های مرتبط:کرونا داخل کودکان؛ خردسالان هم بوسیله کووید۱۹ مبتلا می شوند؟هشدار موسسه بهداشت جهانی: از کاربرد ایبوپروفن برای علاج علائم کووید۱۹ بپرهیزیدناقلان پنهان؛ عامل انتشار وسیع ویروس کرونا درون سطح گیتی

درحدود نیمی از کودکان علائم خفیف متشابه تب، خستگی، سرفه، احتقان و احتمالا تهوع یا اسهال داشتند. متجاوز از یک ثالث (حدود ۳۹ درصد) بیماری ملایمی داشتند و دارای علائم دیگری شبیه ذات الریه یا مشکلات ریوی بودند که به وسیله ی سی تی اسکن از کار افتادن می شد؛ اما تنگی وقت آشکاری نداشتند. حدود ۴ درصد نیز علائمی نداشتند. به گفته ی شیلو تانگ، نویسنده ی ارشد مقاله و مدیر مقدر شدن همه گیرشناسی و آمار زیستی مرکز پزشکی کودکان شانگهای، ۱۲۵ کودک (حدود ۶ درصد) دچار بیماری شدیدی شده بودند و یک پسر ۱۴ ساله که عفونت ویروس کرونا در او تایید شده بود، از جهان رفت. وضعیت ۱۳ نفر از آن ها «دست پاچه» بود و تو آستانه ی نارسایی تنفسی یا نارسایی کالبد قرار داشتند. بقیه ی موارد، به خاطر مشکلات تنفسی شدید در قسمت قسمت کردن «شدید» طبقه بندی شدند. حکیم سرینیواس مورتی، دانشیار پزشکی کودکان در دانشگاه بریتیش کلمبیا که در این استیناف مشارکتی نداشته است، گفت:آنچه این نتایج بوسیله ما نشان می دهد این است که بیمارستان ها باید برای کودکان بیمار آماده باشند زیرا نمی توانیم بوسیله کلی کودکان را رگه کنیم. نتیجه گیری اصلی آن است که قیمت ابتلای کودکان به بیماری امکان پذیر است با نرخ ابتلای افراد بزرگسال قابل مقایسه باشد؛ اما شدت بیماری در آن ها کم است. با این حال حتی در کودکان نیز طیفی از بیماری وجود دارد و مواردی هستند که نیاز به درمان های تهاجمی تر دارند.

بنا به گزارش این مطالعه، بیش از ۶۰ درصد از ۱۲۵ بچگی که بوسیله شدت بیمار شده یا داخل وضعیت بحرانی قرار داشتند، دارای سن ۵ سال خواه اندک بودند. ۴۰ نفر از آن ها نوزادان زیر ۱۲ ماه بودند.

در اوایل ماه جاری، نوزادی مبتلا به ویروس کرونا تو درمانگاه کودکان ووهان داخل چین درمان شد

طبیب تانگ گفت که پارسا است کودکان کمینه سن وسال به دلیل اینکه جهیز تنفسی و دیگر عملکردهای بدنشان به سرعت درحال ترقی است، دربرابر عفونت حساس تر هستند. دکتر آندره کروز، دانشیار پزشکی کودکان در دانشکده پزشکی بیلور و سخن سنج ی تفسیریدرمورد این معاینه گفت که نوزادان و کودکان پیش دبستانی بوسیله دلیل عدم بلوغ جهیز امن ممکن است دچار بیماری شدیدتری شوند. او داخل مصاحبه ای گفت:آن ها قبلا درمعرض ویروس قرار نگرفته اند و بنابراین نمی توانند پاسخ امن موثری دربرابر مصیبت تدارک ببینند.

دانشمندان به طور فعالانه سعی تو تعیین این مساله دارند که چرا به رویت می رسد بسیاری از کودکان چندان از ویروس کرونا متاخر آسیب نبینند. این سرمشق در مسری های پیشین ویروس سارس تو چین و ویروس مرس در خاورمیانه نیز دیده می شد. دکتر مورتی گفت بوسیله دیدن می رسد که موارد کودکان مشغول بوسیله عفونت ویروس کرونا جدید داخل ایتالیا، سنگاپور و کره جنوبی همچنین چنین باشد.مقاله های مرتبط:ویروس کرونا چیست؟ علائم بیماری، نحوه ارجاع و روند شیوعواکسن کرونا؛ هرآنچه باید درباره جدیت جهانی بخاطر مقابله با کووید۱۹ بدانیدهمه گیری ویروس کرونا درون ایران از نگاه آمار و ارقام

یکی از تئوری هایی که داخل این زمینه مطرح می شود آن است که گیرنده یا پروتئین موجود درون سلول های انسانی که ذرات ویروس به آن همواره می شوند و گیرنده ی ACE2 نامیده می شود، در کودکان کمینه سن به نعوظ عالی بیان نمی شود و شاید شکل دیگری داشته باشد. حکیم مورتی توضیح داد:نحوه ی توسعه ی این پروتئین در کودکان ممکن است با توسعه ی آن داخل بزرگسالان هم ارز نباشد و شاید بوسیله همین دلیل، یکدلی برجستگی های ویروس با سلول های انسانی سخت تر شود و به این ترتیب ویروس بوسیله نیکی نمی تواند واقف سلول شده و تو آن تکثیر پیدا کند.

تئوری دیگر این است که بیشتر کودکان نسبت به افراد بزرگسال دارای ریه های تندرست رطوبت هستند. افراد بزرگسال با گمان بیشتری در کشش زندگی در معرض آلودگی ها قرار خمود اند و افراد دارای بیماری شدید ویروس کرونا معمولا دارای بیماری زمینه ای هستند خواه سیستم حمایت پیر خواه ضعیفی دارند.

کارشناسان می گویند ممکن است پاسخ سیستم حمایت کودکان دربرابر ویروس به اندازه ی پاسخ جهیز امان افراد بزرگسال قوی نباشد. پزشکان دریافته اند که برخی از آسیب هایی که افراد بزرگسال مبتلا به عفونت ویروس کرونا متحمل می شوند، صرفا ناشی از خویشتن ویروس نیست بلکه نتیجه پاسخ ایمنی تهاجمی است که موجب بروز التهابی انقلابی تو پیکر های بدن می شود.

کودکان درحال بازی درون فضای بیرون درون پکن درون روز سه شنبه

مطالعه ی متاخر اگرچه گسترده است و دربرگیرنده مواردی از مناطق مختلف چین و نه فقط ووهان می شود، سوالات زیادی را همچنان بی پاسخ می گذارد. بخاطر مثال، پژوهشگران دریافتند که بیشتر موارد شدید و بحرانی داخل کودکان مشکوک به ابتلا به عفونت مشاهده شده است (که بیماری آن ها ازطریق آزمایش تایید نشده بود و این حدس حیات دارد که علاوه به خشکی امدن کووید ۱۹ عفونت های دیگری بدن آن ها درگیری کرده خواه عفونت آن ها به طاسی از نوع دیگری بوده باشد). نیز مشخص نیست که شرایط در کشورهای دیگری نظیر آمریکا نیز این رویه خواهد وجود و آیا حساب کودکان مشغول به حالت شدید بیماری در مناطق دیگر دنیا نیز نسبت بوسیله افراد بزرگسال کمتر خواهد بود. دکتر کروز همانند دیگر کارشناسان متقی است تعداد زیادی از افراد دارای علائم خفیف یا بیماری عاری علامت به برهان عمل ندادن آزمایش داخل چنین مواردی، شناسایی نمی شوند. او می گوید:هرم اهل سنت چین با هرم سنی آمریکا متفاوت است. آن ها نسبت به ما کودکان بسیار کمتری دارند. از آن جایی که بیشتر تمرکز روی افراد بزرگسال بوده است، کودکان زیادی مورد بررسی فراغت نگرفته اند. ممکن است ما کود بیماری را داخل کودکان اندک از قطع برآورد کرده باشیم.

 یافتن پاسخ سوالاتی که درمورد ویروس کرونا تو کودکان مطرح می شود، مزایایی فراتر از پری کودکان دارد. این امر می تواند بینشی در این تک مهیا کند که چرا برخی بیماران درمعرض خطر بالاتری راحتی دارند. به گفته ی دکتر مورتی، شاید مطالعه ی فیزیولوژی افرادی که ناچیز تحت فایده بیماری قرار گرفته اند، بتواند به توسعه تداوی و واکسن برای بیماری کمک یواش.بیشتر بخوانید:Siri موعظه های مربوط به ویروس کرونا ارائه می کندراهبرد نامناسب کشورها در شناسایی موارد کرونا؛ عامل مسری گشاد کووید ۱۹ در جهانآمار روزانه کرونا دیگر به تفکیک استانی اطلاع دادن نخواهد شداولویت کاربرد از فضای ابری مایکروسافت با سرویس های اورژانس خواهد بودشیوع ویروس کرونا انتشار نسخه متاخر مرورگر مایکروسافت اج را متوقف کرد

شاید دوست داشته باشید:

رنو مگان سدان ۲۰۲۱ معرفی کردن شد

مگان جدید، از سال ۲۰۱۶ توسط رنو تولید می شود. نسل اول این خودرو، سال ۱۹۹۵ تولید شد و با […]

دانشمندان دروازه دوم دخول کروناویروس به تو سلول ها را کشف کردند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از لایوساینس می دانیم که پروتئین های گل میخی سطح کروناویروس با اتصال به […]

«ردِپای عشق در شعر زنان دنیا» در بازار تاریخچه

 به گزارش ایسنا، در معرفی این مجموعه که درون نشر زرینِ اندیشناک منتشر شده، آمده است:  این کتاب حاویِ شعرهایی […]