خوابیدن روی بطن تو بهبود نفس کشیدن مبتلایان به کرونا تاثیر دارد؟

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین، ایرنا به نقل از مدیکال اکسپرس نوشت: این تحقیقات در طول یک هفته و درون بیمارستان جینیینتان واقع در ووهان چینروی ۱۲ بیمار دارای علائم موکد کروناانجام گرفت. کامل این بیماران در جزء ICUبستری بودند و از مایه نفس کشیدن مصنوعی مصرف می کردند.

به گفته محققان، این مقدماتی بار است که رفتار شش افراد مبتلا به کرونا در زمینه استفاده دستگاه تنفس مصنوعی و فشار مثبت روی کبد ها تک بررسی و مطالعه فراغت می گیرد.

براساس این تحقیقات، فدایی از بیماران نسبت بوسیله فشار مکانیکی مثبت واردشده بوسیله جگر توسط وسیله تنفس بدلی نفوذ نشان نمی دهند و با تبدیل وضعیت دراز کشیدن داخل تخت به روش ای که صورت شخص رو بوسیله پایین باشد، جگر ها واکنش بهتری دارند. محققان در این آزمایش به مدت ۲۴ ساعت بیماران را در وضعیتی صبر دادند که رخ آن ها رو بوسیله پایین وجود و حداقل اکسیژن رسانی به جریان خون آن ها انجام می گرفت. درون این مدت جریان اکسیژن، ظرفیت ریه و تنگ کردن مسیرهای تنفسی کمیت گیری شد.

بوسیله گفته محققان، با وجود این که تعداد بیماران تک آزمایش داخل این تحقیقات کم بوده است، نتایج بوسیله دست آمده علامت می دهد کبد فدایی از بیماران نبوغ باز شدن کنار معلول اخذ فشار مثبت را ندارد و ابداع چنین فشاری تو ریه با استفاده از دستگاه تنفس ساختگی اثرات غیرقابل جبرانی بر آن ها دارد. در حالی که جماع کردن رو به پایین (دمرو) می تواند انگیزه اضافه ظرفیت تنفسی شخص شود.

شاید دوست داشته باشید:

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]

ویروس کرونا در وضعیت آزمایشگاهی تا ۲۸ روز روی سطوح ابدیت می آورد

پژوهشگرانSGHAROOOON استرالیایی با وارسی استاندارد بقای ویروس کرونا روی سطوح مختلف، نشان دادند که این ویروس تا ۲۸ روز می […]