زود ارسال آثار به عید شعر در مسیر انتظار تمدید شد

admin دسته‌بندی نشده

میثم نمکی تو گفت و گو با ایسنا، بیان کرد: علاقه مندان به شرکت در اولین عید شعر در خوش نویسی کام می توانند آثار خود را تا ۲۰ فروردین به دبیرخانه این مهمانی ارسال کنند. همچنین زمان برگزاری آیین پایانی جشنواره متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی افزود: اولیه مهمانی داستان “در حروف تمایل” با مرام ترویج فرهنگ مهدودیت و شناساندن آن به سلسله جوان داخل قالب داستان کلاسیک و با موضوع مهدویت و انتظار به همت دسته فرهنگی مذهبی لبیک و انجمن داستان مذهبی و با شرکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان برگزار می شود. 

رییس راه اندازی فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، گفت: شاعران آئینی با وحی شهود از دو موضوع مهدویت و امید می توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره بوسیله نشانی کاشان، بلوار شهیدان خاندایی و اتیکت سرای مهر ارسال کنند.

نمکی افزود: ادب مهدویت، عنصر حرکت آفرین، امیدآفرین، اماله روح تقلا و طرب در جامعه است که دریچه ای رو بوسیله آینده ای نمودار دارد، پس باید این فرهنگ تو جامعه به ویژه در نسل جوان و نوجوان تبیین و ترویج شود.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]

ویروس کرونا در وضعیت آزمایشگاهی تا ۲۸ روز روی سطوح ابدیت می آورد

پژوهشگرانSGHAROOOON استرالیایی با وارسی استاندارد بقای ویروس کرونا روی سطوح مختلف، نشان دادند که این ویروس تا ۲۸ روز می […]