گزارش از چروک: اکثریت ناقلان بی علامت کروناویروس هرگز بیمار نمی شوند

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از بلومبرگ می فنگ، سخنگوی مجلس ملی بهداشت چین روز چهارشنبه ۲۷ فروردین اعلام کرد از میان ۶۷۶۴ نفری که بدون داشتن علائم بلای ناگهانی کووید-۱۹ آزمایش کرونای مثبت محسوس کرده اند، فقط ۱۲۹۷ نفر – یک پنجم افراد- تا به حال علامت دار شده اند و در رده بیماران تایید شده قرار اندوهناک اند.

۱۰۲۳ نفر هنوز درون قرنطینه پزشکی تحت نظر هستند تا روشن شود آیا علامت دار می شود خواه نه. بقیه افراد یعنی ۴۴۴۴ نفر پس از منفی شدن آزمایش موجودی از قرنطینه بیرون شده اند.

پدیده سرایت  ویروس بوسیله افراد بی علامت یک ویژگی شگفت آور ویروس جدید کرونا ست که امکان نشر گسترده تر و تند نمدار آن را نسبت به مسری های پیشین انواع دیگر ویروس کرونا فراهم کرده است. با اینکه پژوهشگران قبلا تصور می رود اغلب افراد بی مدال داخل نهایت نشان دار شوند، داده های منتشرشده از گره مدال می دهند که جزء شکوه از این افراد در تمام دوروبر عفونت بی نشان می مانند.

پژوهشگران هنوز در تلاش هستند که موارد بی علامت عفونت ویروس کرونا را درک کنند: امکان پذیر است بیمارانی که ظاهرا بی مدال هستند در واقع علائمی را بروز می دهند که پزشکان نمی دانند باید بوسیله عقب آنها بگردند. بخاطر مثال، تب و سرفه خشک معمولا علائم پا بر جا بیماری شمرده می شود، اما تازه اخیرا معلوم شده است از مشت روبیدن حس بویایی و چشایی نیز یک نشانه عفونت ویروس جدید کرونا است. گره در این گزارش روشن نکرده است که پزشکان به ظهر چه طیفی از علائم بوده اند.

چین تا اینکه پس از کاهش موارد متاخر عفونت در این ملک تو ماه مارس، همچنان موارد عفونت بی علامت را شناسایی کرده است.

احتمالا شمار موارد عفونت بی علامت بالاتر از ۶۷۸۴ موردی باشد که چینی ها خبر کرده اند. این موارد از طریق سعی ها برای آزمایش کردن افراد در بستگی با بیماران ثابت شده کشف شده اند. در غیر اینصورت، دلیلی ندارد افرادی که هیچ نشانه ای از بیماری ندارند به متعاقب آزمایش شدن بروند.

بیماران بی علامت پس از شناسایی شدن قرنطینه می شوند تا تحت نظر قرار گریند و فقط وقتی مرخص می شوند که دیگر آزمایششان مثبت نباشد. افرادی که درون طول پرگیر قرنطینه دوهفته ای علامت دار شوند، بر اساس شیوه محاسبه چین مجدد داخل رده موارد تاییدشده بلای ناگهانی قرار می گیرند و در بیمارستان درمان می شوند. احصائیه زیادی افراد دارای کرونا بی علامت هستند ولی ویروس را منتقل می کنند

شاید دوست داشته باشید:

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]

ویروس کرونا در وضعیت آزمایشگاهی تا ۲۸ روز روی سطوح ابدیت می آورد

پژوهشگرانSGHAROOOON استرالیایی با وارسی استاندارد بقای ویروس کرونا روی سطوح مختلف، نشان دادند که این ویروس تا ۲۸ روز می […]