پاسخ آقا ضیا هاشمی بوسیله اظهارات رئیس هیات مدیره بناء سینما

admin دسته‌بندی نشده

تو قدری از جوابیه ارباب ضیا هاشمی که درون اختیار ایسنا در پی مصاحبه 5 اردیبهشت ماه کامیاب اسعدیان قرار پژمان آمده است:«با نگاهی به ترازنامه عملکردی مدیران بناء سینما درمی یابیم متاسفانه امور رفاهی و حمایتی اعضا طی این سالها درون زمره ی درمانده ترین عملکرد مدیران ساختمان قرارگرفته است.

این مولود بیانگر ناتوانی مدیران خانه سینما تو جذب حمایتهای مالی نبوده و اتفاقاً در این بخش بسیار خوش درخشیدهاند اما پرسیدن اینجاست با این قضا و قدر چرا ضعیفترین عملکرد آنها پاره رفاهی اعضا بوده که از قضا مکرراً مورد اعتراض اهالی سینما و روسای صنوف بوده است؟ آیا دلیل اصلی این زدودن که آنها اساساً بوسیله مقوله رفاه عمومی و حمایتهای مالی از اعضا باور نداشته و تکلیفی برخود و خانه سینما متصور نیستند؟ ترازنامه تصمیمات آنها، در دوراهی برگزینی هزینه برای مطمئن مخارج برگزاری جشن ها و دورهمیهای متعدد و یا در عوض توزیع بودجه آن بین اهالی سینما بیانگر کدام برگزینی است؟

در آن گذار که ساختمان سینما با قصور مدیران وقت و پیشین تعطیل شده وجود جامعه صنفی تهیه کنندگان سینما از تمام اعتبار و ظرفیت خود نصیب نبض و نهایتاً موفق به جذب امن مالی و تسهیلات بی سابقه ای از نصیب و قسمت نهم گردید؛ آنچه مطمئن شد اعم از عیدی، حمایت ویژه ماه میمون رمضان و همچنین تسهیلات بی نظیر بیمه فاخر طلایی را با سیاست توزیع موافق و بدون تبعیض؛ بالسویه به دفعات بین همه اعضا صنوف و دست اندرکاران سینما توسط ذیحسابی، امور مالی خلقت ریاست جمهوری و نمایندگان بیمه ایران توزیع نمود و آنرا افتخاری صنفی برآمده از رویکردی بلوغ مدارانه قلمداد میکند. درحالیکه دریافتیهای میلیاردی خانه سینما دون حمایت همان نوبت نهم (داخل قالب اسپانسری) مصروف هزینه برای جشن خانه سینما و امثالهم شد که از شکوه برگزاری توسط حی یاد سیف الله قسط متاسفانه به جشن تولدی برای بازیگری بی کسوت تغییر شد.

باید خاطرنشان کنیم مدیران بناء سینما درون همین ناچیز توجه معنوی به امور رفاهی، رویکرد جداسازی اعضا براساس شرایط مالی را مبنا میدانند که این روش نه تنها مقرون به واقع نبوده که نتایج آن دارای ابهامات فراوانی همچنین میباشد، تفکیک اعضا پیاده شدن مبنای تمکن مالی بدلیل گمانه زنی بودن آنها، توهین آشکار بوسیله همکاران ناچیز برخوردار و نادیده گرفتن همکارانی ست که به نجابت رخ به ضربت سرخ نگه میدارند! که از قضا این عزیزان در این حرفه زیاد فراوانند و بدلیل (در اغلب موارد) حاکمیت سلیقه و باند و دسته، همواره تک بیمهری و ظلم فراغت گرفته و می گیرند! نکتهی دیگر اینکه لفظ صیقلی و زنهار مالی کوچکتر عنوان عیدی برخلاف نظر رییس هیات مدیره مسکن سینما، خیر تنها لفظی اشتباهی و توهین آمیز نیست بلکه عیدی دادن و گرفتن در اتیکت ایرانی و اسلامی ما اتفاقاً امری بسیار پسندیده و اخلاقی ست؛ در عوض آنچه توهین آمیز و اشتباهی ست قشربندی و نگاه کارگری و از ارتفاع بوسیله پایین بوسیله همکارانمان در صنوف سینمایی ست که متاسفانه داخل همه شئون از هویت صنفی تا الخ شمول داده شده؛ به رویت می رسد  اشتباهی نگاه بورژوازی مرتبه برجسته به طبقه کارگری ست که داخل ساختمانی سینما ترشح کرده است و  اشتباها با ضد خوانی و افکاری تماماً تو خلاف ماهیت صنف وکار صنفی متاسفانه بوسیله تربیت هیات مدیره ساختمانی سینمایی استراحت گرفتید که اقدامات ارزشمند یکی از صنوف مسکن سینما درون جذب تسهیلات از دولت را بجای تکریم، اینچنین … بدون منطق نقد می کنید.

معیشت هنرمندان نجیب این سرحد بوف همچون دیگر هموطنانمان سالهاست دچار ناامنی و بی ثباتی ست ولی آنها رخ به ضربت قزل نگه نداشته اند که بوسیله منت چیزکی قبض کنند آنهم وجب فرخنده شما! بر ممزوج شاهی و فئودالی صله و نواخت که نمی دهید! از جیب خجسته هم که کسر نشده! از محل بیت المالی ست که همه در آن سهیم اند و شما صرفاً امانتدارید تا تو عادلانه ترین شکل و درکمترین زمان ممکن تقدیم آنها کنید.»

خداوندگار ضیا هاشمی داخل آخر چند راهکار را برای رفع ابهامات مطرح کرده است:«اولاً (بخاطر رفع ابهامات) متن قرارداد مسکن سینما با ارشاد برای نحوه هزینه کرد بودجه در سالهای 98 و 99 را منتشر نمایید تا مشهود شود دقیقاً پیوستگی ارشاد برای هزینه تحت چه عناوینی بوده است.

ثانیاً تاریخچه امضا تفاهم مجله ائتلاف نامه ارشاد علت واریزی خانه بوسیله حساب اعضا اطلاع دادن گردد.

ثالثاً گزارش موسسه نظارت بی مو کشور در خصوص بررسی نحوه انحصار و توزیع عیدی سال گذشته بین اعضا، به همراه تذکرات و انحرافات احصا شده از فرایند عملکرد مدیران ساختمان که در گزارش فوق درج گردیده را منتشر کنید.

و آخر اینکه؛ آستان آقای رییس محترم هیات مدیره خانه سینما فرموده اند جامعه صنفی تهیه کنندگان 10 میلیارد بابت عیدی سینماگران دریافت کرده و با پرداخت صرفا 4 میلیارد آن، فاحش نیست مانده چه فرجامی داشته است! لذا به جهت تنویر افکار اشتراکی و تشخیص میزان راستی آزمایی مهتر هیات مدیره بزرگترین جامعه صنوف سینمایی؛ 48 ساعت به شما مهلت می دهیم تا نسبت به پاشیدن اسناد 10 میلیارد دریافتی جامعه صنفی و ۶ میلیارد مفقودی آن اقدام نمایید، بدیهی ست درون غیر اینصورت مضاف کنار رد ادعای کذب شما در نزد افکار اشتراکی ، در محاکم قضایی نیز می بایست پاسخگوی ادعای های واهی مطروحه کوچکتر عناوین مجرمانه افترا، توهین، گستردن اکاذیب و نسبت نکوهیده به جامعه صنفی تهیه کنندگان سینما باشید.»

انتهای پیام 

شاید دوست داشته باشید:

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]

ویروس کرونا در وضعیت آزمایشگاهی تا ۲۸ روز روی سطوح ابدیت می آورد

پژوهشگرانSGHAROOOON استرالیایی با وارسی استاندارد بقای ویروس کرونا روی سطوح مختلف، نشان دادند که این ویروس تا ۲۸ روز می […]