فیسبوک بوسیله کارمندان خویشتن اجازه می دهد تا پایان سال دورکاری کنند

admin دسته‌بندی نشده

سخنگوی فیسبوک در گفت وگو با ورج اخبار کرد این شرکت به کارمندانی که تمایل داشته باشند، اذن می دهد تا پایان سال ساری میلادی دورکاری کنند. او همچنین گفت فیسبوک انتظار ندارد بیشتر دفاتر خود را تا قبل از ۶ ژوئیه سال ساری بازگشایی درنگ. خبرگزاری CNBC اعلام کرد مارک زاکربرگ مدیرعامل فیسبوک به زودی با ترویج بیانیه ای در این باره اظهارنظر خواهد کرد.

سخنگوی فیسبوک اعلام کرد این شرکت بخاطر فرود امدن به این تصمیم که دفاتر خویشتن را بازگشایی کند، فاکتورهای زیادی را مدنظر راحتی خواهد داد. او گفت این فاکتورها دربرگیرنده اظهارنظرهای مقام های بزرگ بهداشتی از جمله مرکز کنترل بیماری های واگیردار و دانشکاه جان هاپکینز خواهند بود. سخنگوی فیسبوک گفت این انبازی برای بازگشایی دفاتر خود، دستورالعمل های دولتی را هم مدنظر خواهد داشت. 

کارمندان فیسبوک از ماه مارس داخل حال دورکاری هستند. این شرکت اعلام کرد حقوق کارمندانی که دستمزد آن ها ساعتی شمارش می شود، موافق برنامه ی قبلی صیقلی خواهد شد حتی اگر این افراد نتوانند به هر دلیلی در مقابل مصیبت خواه تعطیل بودن دفاتر کار خود را اجرا دهند.

زاکربرگ ماه گذشته اعلام کرد فیسبوک هرگونه رویداد فیزیکی که بیش از ۵۰ نفر درون آن حضور داشته باشند را تا ژوئن ۲۰۲۱ میلادی برگزار نخواهد کرد. این رویدادها شامل کنفرانس Oculus Connect VR که قرار بود پاییز سال جاری برگزار شود هم می شود. این کنفرانس صبر است به صورت آنلاین برگزار شود. فدایی کارمندان فیسبوک امکان ادا دورکاری ندارند. زاکربرگ ماه آوریل در این باره گفته بود: انتظار نداریم که بوسیله این زودی دفاتر خود را در شهرهای مختلف باز کنیم.

انتظار می رود تصمیم فیسبوک بخاطر ایجاد امکان دورکاری تا پایان سال ۲۰۲۰، سایر مشارکت های مملکت ی فناوری را اندوه به اتخاذ تصمیمی شبیه انگیزش بطی ء. این شرکت جزو اولین همکاری های شکوه بود که بخاطر جلوگیری از عالمگیر بیشتر ویروس کرونا، از کارمندان خود صدای زیر مردانه درون خانه بمانند و دورکاری کنند.بیشتر بخوانید:افزایش گزارش ها درباره بروز ضایعات پوستی در بیماران مبتلا بوسیله ویروس کرونادوراهی دردناک گزینش مرگ یا زندگی بیماران کروناهمه گیری ویروس کرونا در ایران از نگاه آمار و ارقام [به روزرسانی: ۲۱ اردیبهشت ۹۹]وضعیت کرونا تو خوزستان عصبی مربوط به اعصاب است [به روزرسانی]نقش کودکان تو نشر ویروس کرونا چیست؟

شاید دوست داشته باشید:

رنو مگان سدان ۲۰۲۱ معرفی کردن شد

مگان جدید، از سال ۲۰۱۶ توسط رنو تولید می شود. نسل اول این خودرو، سال ۱۹۹۵ تولید شد و با […]

دانشمندان دروازه دوم دخول کروناویروس به تو سلول ها را کشف کردند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از لایوساینس می دانیم که پروتئین های گل میخی سطح کروناویروس با اتصال به […]

«ردِپای عشق در شعر زنان دنیا» در بازار تاریخچه

 به گزارش ایسنا، در معرفی این مجموعه که درون نشر زرینِ اندیشناک منتشر شده، آمده است:  این کتاب حاویِ شعرهایی […]