فیسبوک بوسیله کارمندان خویشتن اجازه می دهد تا پایان سال دورکاری کنند

admin دسته‌بندی نشده

سخنگوی فیسبوک در گفت وگو با ورج اخبار کرد این شرکت به کارمندانی که تمایل داشته باشند، اذن می دهد تا پایان سال ساری میلادی دورکاری کنند. او همچنین گفت فیسبوک انتظار ندارد بیشتر دفاتر خود را تا قبل از ۶ ژوئیه سال ساری بازگشایی درنگ. خبرگزاری CNBC اعلام کرد مارک زاکربرگ مدیرعامل فیسبوک به زودی با ترویج بیانیه ای در این باره اظهارنظر خواهد کرد.

سخنگوی فیسبوک اعلام کرد این شرکت بخاطر فرود امدن به این تصمیم که دفاتر خویشتن را بازگشایی کند، فاکتورهای زیادی را مدنظر راحتی خواهد داد. او گفت این فاکتورها دربرگیرنده اظهارنظرهای مقام های بزرگ بهداشتی از جمله مرکز کنترل بیماری های واگیردار و دانشکاه جان هاپکینز خواهند بود. سخنگوی فیسبوک گفت این انبازی برای بازگشایی دفاتر خود، دستورالعمل های دولتی را هم مدنظر خواهد داشت. 

کارمندان فیسبوک از ماه مارس داخل حال دورکاری هستند. این شرکت اعلام کرد حقوق کارمندانی که دستمزد آن ها ساعتی شمارش می شود، موافق برنامه ی قبلی صیقلی خواهد شد حتی اگر این افراد نتوانند به هر دلیلی در مقابل مصیبت خواه تعطیل بودن دفاتر کار خود را اجرا دهند.

زاکربرگ ماه گذشته اعلام کرد فیسبوک هرگونه رویداد فیزیکی که بیش از ۵۰ نفر درون آن حضور داشته باشند را تا ژوئن ۲۰۲۱ میلادی برگزار نخواهد کرد. این رویدادها شامل کنفرانس Oculus Connect VR که قرار بود پاییز سال جاری برگزار شود هم می شود. این کنفرانس صبر است به صورت آنلاین برگزار شود. فدایی کارمندان فیسبوک امکان ادا دورکاری ندارند. زاکربرگ ماه آوریل در این باره گفته بود: انتظار نداریم که بوسیله این زودی دفاتر خود را در شهرهای مختلف باز کنیم.

انتظار می رود تصمیم فیسبوک بخاطر ایجاد امکان دورکاری تا پایان سال ۲۰۲۰، سایر مشارکت های مملکت ی فناوری را اندوه به اتخاذ تصمیمی شبیه انگیزش بطی ء. این شرکت جزو اولین همکاری های شکوه بود که بخاطر جلوگیری از عالمگیر بیشتر ویروس کرونا، از کارمندان خود صدای زیر مردانه درون خانه بمانند و دورکاری کنند.بیشتر بخوانید:افزایش گزارش ها درباره بروز ضایعات پوستی در بیماران مبتلا بوسیله ویروس کرونادوراهی دردناک گزینش مرگ یا زندگی بیماران کروناهمه گیری ویروس کرونا در ایران از نگاه آمار و ارقام [به روزرسانی: ۲۱ اردیبهشت ۹۹]وضعیت کرونا تو خوزستان عصبی مربوط به اعصاب است [به روزرسانی]نقش کودکان تو نشر ویروس کرونا چیست؟

شاید دوست داشته باشید:

تجلیل از برترین های مهمانی رسانه ای کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/کسب رتبه دوم خبرنگار ایسنا

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، «محمدعلی پیرسبزی» افزود: با باهم اتحاد کردن خوب اصحاب رسانه استان ۱۶۰ […]

یک نشان بدیع اما خیلی طبیعی کرونا را بشناسید

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از نورنیوز، مردی ۶۲ ساله در شیکاگو عاری هیچ علامتی پس از ۴ روز […]

یزد تو صدر برگزیدگان دومین کارمزد ملی تعالی صنعت گردشگری

رسوم اختتامیه و اعطای جوایز برگزیدگان دومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به همت پارک ملی علوم، فناوری های […]