وقتی شکل گوشتان خبر از مصیبت شدید می دهد!

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرگزاری برنا، از لباس گوش ها می توان به بود بیماریهای قلبی در فرد معلول برد. چنانچه لاله شنوایی شما زاویه دار و فرزانه باشد به احتمال بیش به بلای ناگهانی عروق کرونری مشغول هستید یا خواهید شد. وقتی در تک گوش هایمان تامل می کنیم، معمولا بر روی اقتدار آن ها برای استماع تمرکز می کنیم. اما صرف دید از راندمان اصلی، صریح آن ها می تواند چیزهای خاصی را داخل مورد سلامتی آشکار کند.

چونی شنوایی، ظاهر گوش ها، تولید موم و انتظام تعادل، بصیرت مهمی را در سلامت طاسی ارائه می دهد. تشخیص این مقصد ها و علائم برای حساسیت بهتر آنچه درون بدن ما روند دارد، ضروری است.

 چیزهایی که لباس گوش ها در مورد سلامتی نشان می دهند

ارتباط میگرن با ابراز اختلالات گوش

دیابت :

از مشت اعطا کردن شنوایی، گرچه یک مصیبت مخصوص به خود است می تواند نشانهای از دیابت نیز باشد. گفته شده از دست دادن شنوایی در بیماران دیابتی دو طبق شایع تر نسبت به افراد سالم است پیش دیابتی ها۳۰ درصد بیشتر ریسک از دست دادن شنوایی را دارند. وفاق امکان پذیر است با گشت خون موجود تو گوش تشریح داده شود – که در دیابت پی می گذارد. انسداد رگها :

اگر لاله گوش خط مورب داشته باشد میتواند نشانه گیر رگها و شاخص بیماری های قلبی باشد. مطالعات نشان داد بیمارانی که لاله گوش مورب دارند احتمال بسیار بیشتری از مقصد های بیماری قلبی را نشان می دهند. مشکلات دهانی:

درد شنوایی می تواند آماج مشکلات موجود در دهان باشد و چنانچه در مدخل مصونیت نمناک توضیح داده شده است درد گوش می تواند بوسیله طور ویژه ناشی از مشکلات موجود در فک، بوسیله ویژه اختلالی است که بر مفاصل پی می گذارد این درد می تواند هنگام جویدن، صحبت کردن و یا حتی بازکردن دندان رخساره دهد. بلای ناگهانی:

زنگ کوفتن در گوش ها، که بوسیله نشانی وزوز گوش شناخته می شود می تواند در واقع آماج ای از بیش از ۲۰۰ شرایط مختلف از جمله اضطراب، مشکلاتفشار خون،افسردگی و چیزهای دیگرباشد. اگر وزوز گوش موقتی است نگران نباشید، اما چنانچه مزمن است، امکان پذیر است بخواهید با پزشک ملاقات داشته باشید تا ببینید چه اتفاقی درحال صورت دادن است. آلرژی :

خارش، انسداد و یا جریان هوا شنوایی امکان پذیر است نشانه آلرژی دیگری باشد، در مقابل بینی و شنوایی ها با شیپوراستاش متصل هستند. زمانی که بینی می گیرد می توانید نشانه هایی تو شنوایی ها امتحان کنید. اضافه خطر مصیبت:

موم گوش امکان پذیر است پیش بینی کننده بیماری باشد. تجسس ای وفاق بین پریدن ژنی ABCC۱۱ – مرتبط با افزایش خطر سرطان پستان – رطوبت، چسبناکی و موم گوش حیات دارد. اگر چه موم گوش عموما با امتیاز مصیبت ها داخل تماس نیست، اگر سبز است یا بوی عجیبی دارد، می تواند عفونت گوش را علامت دهد.

پزشکان می گویند از دست رفتن شنوایی و بهبود طبیعی غیرممکن است؛ خبرخوب این است که این نوع از کاهش شنوایی ناشی از صدا، ۱۰۰ درصد قابل پیش گیری است. پس رادیکال است که مراقب سلامتی خود باشید تا از آسیب شنوایی جلوگیری شود. شنوایی های قرمز :

گوش های قرمز می تواند به خاطر آفتاب سوختگی، سرخ شدن و عفونت های پوستی مانند سلولیت و یا باد سرخ رخ دهد. مقابل گزارش پزشکی دلیل شنوایی قزل می تواند نشانه دشوار جدی سلامتی تو غدد آدرنالی باشد. غدد آدرنالی مسئول تولید آدرنالین هورمونی هستند که بدن ما را بخاطر واکنش درون یک وضعیت استرس زا آماده می سازد. گوش های قرمز انفراد افت آدرنالی هستند. شنوایی های کوچک خواه شکل نامعمول:

اگر گوش های کوچک خواه گوش غیرمعمول دارید، ممکن است نشانه بیماری کلیه باشد. این بوسیله این دلیل است که کلیه ها همزمان با گوش ها رشد می کند. پس اگر توجه داشته باشید که این فردی را دارید از پزشک بخواهید کلیه ها را ضربت درنگ. کمبود ویتامین و کلسیم :

اگر گوش هایتان رنگ پریده هستند می تواند به این ذهنی باشد که بدن مقدار بخشی ویتامین و کلسیم دارد. خارش گوش :

خارش گوش ها مشکلی رایج است و چندین دلیل ممکن دارند. این بلای ناگهانی می تواند ناشی از سر عصبی، آسیب بوسیله مجرای گوش، عفونت قارچی، آلرژی ها و بیماری های پوستی مانند پسوریازیس یا درماتیت باشد.

پسوریازیس تو زمانی رخساره می دهد که سیستم امن بوسیله اشتباه به پوست حمله می کند. برای گوش ها، جایی که پوست کم پهنا است، می تواند بسیار دردناک باشد. ممکن است منجر بوسیله ازدحام غشا مرده شود که شنوایی را مشکل تر می یواش. اگر این پیوستگی بیفتد، از پزشک التماس علاج کنید، اما هیچگاه درمانی برای پسوریازیس وجود ندارد. گوش درد :

گوش درد بلافاصله می تواند به خاطر تغییرات تصادفی در فشار هوا، مانند زمان سوار شدن داخل هواپیما خواه حرکت آسانسور رخساره دهد. نیز می تواند نشانه اولیه سرماخوردگی، انفلانزا، عفونت، یا یک شی خارجی درون گوش باشد.

گرفتگی شدید همراه با مایعات صاف یا خونین از گوش ممکن است توسط پارگی پرده گوش ساختن شود. پارگی پرده گوش می قابلیت با صدمات به سرزمین سر یا گردن و یا تغییر داخل فشار هوا و یا آب، بوسیله عنوان شهید غواصی در آب ساختن شود. علل شایع دیگر درد شنوایی مزمن عبارتند از:، خرخره درد، سینوزیت. اگر شنوایی درد از بین نرود، باید یک دکتر را ببینید تا علت را بفهمد. اختلالات مغزی:

اگر شنوایی هایتان رنگ قزل دارند می تواند آماج ی از از مشت دادن حافظه، سردرد دائمی، خواه مشکلات مغزی باشد.

شاید دوست داشته باشید:

رنو مگان سدان ۲۰۲۱ معرفی کردن شد

مگان جدید، از سال ۲۰۱۶ توسط رنو تولید می شود. نسل اول این خودرو، سال ۱۹۹۵ تولید شد و با […]

دانشمندان دروازه دوم دخول کروناویروس به تو سلول ها را کشف کردند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از لایوساینس می دانیم که پروتئین های گل میخی سطح کروناویروس با اتصال به […]

«ردِپای عشق در شعر زنان دنیا» در بازار تاریخچه

 به گزارش ایسنا، در معرفی این مجموعه که درون نشر زرینِ اندیشناک منتشر شده، آمده است:  این کتاب حاویِ شعرهایی […]