سخنگوی نوبت: وارد فاز مهار کرونا شده ایم

admin دسته‌بندی نشده

علی ربیعی، سخنگوی طالع روز دوشنبه هنگام سخنانی اعلام کرد که ایران از مراحل مدیریت و کنترل بیماری کووید ۱۹ عبور کرده و بااطلاع فاز مهار این بیماری شده است. بااین حال وی می گوید که استمرار این وهله نیازمند تداوم شرکت آدم است.

به گفته ی ربیعی، براساس آخرین گزارش نمایش شده در جلسه ی ستاد ملی مبارزه با کرونا، مغز مولد نسلی (RE) درون کمتر از چهار هفته بوسیله زیر یک رسیده است؛ یعنی معیار انتقال کرونا از یک نفر بوسیله سه گانه نفر در  اسفندماه، اینک بوسیله کمتر از یک نفر رسا است. ربیعی می گوید این متمایز آماج ی بسیار منت است چراکه بدان معنا است که یک بیمار حتی یک شخص دیگر را نیز مشغول نمی کند.

ربیعی تصریح کرد داخل فاز مهار بیماری، ما نیازمند تداوم همکاری بالای ۸۳ درصد کنونی هستیم که البته تاکنون، این همدستی ازسوی مردم شده است. وی اضافه کرد:ما ناگزیر و ناچار هستیم اقتصاد را سرپا نگه داریم. امتحان به ما نشان داد و تا اینکه به کشورهایی که بعد از ما بازداشت این مصیبت شدند، [که] فاصله گذاری مدنی و هوشمند یک استراتژی بی عیب بوده است و این استراتژی قطعا با باهم اتحاد کردن صاحبان صنایع، کارگران و افرادی که درون بخش های خدمتی خدماتی و کارمندان نوبت فرمان می کنند و همچنین شهروندان امکان پذیر است.

ما می توانیم با وجود کرونا، جان باخت کمتری را داشته باشیم و زندگی روزمره ی آدم تیمار داخل روانی باشد و اقتصاد کشور نیز از فقره نیفتد.مقاله های مرتبط:موسسه بهداشت جهانی: ویروس کرونا احتمالا هرگز مکنون نخواهد شدطرح بور گذاری هوشمند؛ نخست فعالیت دانشگاه ها، رستوران ها و مسابقات ورزشی پس از ماه رمضان

به گفته ی سخنگوی دولت، تعداد نقاط سفید در سطح ملک تو حال تکثیر بوده و اکنون به ۲۸۰ شهرستان رسیده است. نیز ایران، پس از چین و سوئیس، رتبه ی سوم را تو روند بهبودی و درمان بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در جهان دارد. ربیعی می گوید تقریبا ۹۴ درصد مبتلایان ما به کرونا بهبود پیدا می کنند، درحالی که میانگین جهانی بهبود بیماران مشغول بوسیله کرونا در جهان ۸۴ درصد است.

باوجود ارزش نزولی ابتلا بوسیله کرونا در اکثر نقاط کشور، فداکار استان ها قرین خوزستان و لرستان داخل شرایط قرمز صبر دارند. همچنین هرمزگان، سیستان و بلوچستان و کرمان نیز افزایش تعداد مبتلایان را تجربه می کنند. باتوجه به این موضوع، سخنگوی دولت می گوید که نماینده ی وزیر بهداشت داخل استان خوزستان مستقر شده و محدودیت هایی نیز برای این استان در نظر گرفته شده است. درون یک شهر سیستان و بلوچستان تیمار که تعداد مبتلایان بالا رفته، غربالگری برای همگی عمل می شود و کنترل های بهداشتی تو حال انجام است تا درون آنجا شیوعی نداشته باشیم و به شرایط قبل بازگردیم.

ربیعی درمورد شرایط شیوع کرونا داخل تهران نیز گفت که این ده در روزهای اخیر شاهد تعداد جان باخته های کمتری نسبت بوسیله قبل بوده و برهمین اساس، فعلا برنامه ی جدیدی درجهت اعمال ویژگی های بین استانی وضع نمی شود.

به گفته ی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا، تا ظهر دیروز ظرف ۲۴ ساعت، تعداد ۲۲۹۴ مبتلای جدید به ویروس کرونا جدید در ملک خبر شد و ۶۹ نفر نیز در این مدت زمان جان باختند.بیشتر بخوانید:ویروس کرونا بوسیله آسانی از لمس سطوح خواه اشیاء نقل مکان نمی شودهمه گیری ویروس کرونا داخل ایران از نگاه آمار و ارقام [به روزرسانی: ۳ خرداد ۹۹]هیدروکسی کلروکین با خطر اجل و میر بیشتر در بیماران مبتلا به کرونا مرتبط استبیشتر شکایات مرزوبوم ارتباطات همچنان مربوط به اینترنت استطرح فاصله گذاری هوشمند؛ بازگشت تمام کارمندان بوسیله سرکار، بازگشایی ارسی ها، اماکن تاریخی و سینماها

شاید دوست داشته باشید:

رنو مگان سدان ۲۰۲۱ معرفی کردن شد

مگان جدید، از سال ۲۰۱۶ توسط رنو تولید می شود. نسل اول این خودرو، سال ۱۹۹۵ تولید شد و با […]

دانشمندان دروازه دوم دخول کروناویروس به تو سلول ها را کشف کردند

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از لایوساینس می دانیم که پروتئین های گل میخی سطح کروناویروس با اتصال به […]

«ردِپای عشق در شعر زنان دنیا» در بازار تاریخچه

 به گزارش ایسنا، در معرفی این مجموعه که درون نشر زرینِ اندیشناک منتشر شده، آمده است:  این کتاب حاویِ شعرهایی […]