«جناح عزب» در تاریخ فروشی ها

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی مبنا اکبر رادی، این عرضه نامه با کبد شخصیت و به صورت بی زمان و بی مکان نوشته شده و در ۷۴ صفحه با معادل جیبی و قیمت ۱۳هزار تومان منتشر شده است.

ارائه نامه «نهنگ عزب»  که در بخش محک  ارائه مجله نویسی دومین دوره جشنواره  تئاتر اکبر رادی به نشانی ارائه روزنامه  برتر انتخاب شده و از لفظ هیئت داوران این پاره از مهمانی بزرگوار  دریافت نشان اکبر رادی شده بود، به لطافت توسط انتشارات درب به بازار کتاب گویا است.

این ارائه نامه توسط محمد چرم شیر، علی عابدی و مهدی کوشکی به عنوان هیئت داوران بخش مشق  نمایش نامه نویسی دومین دوروبر  عید  تئاتر اکبر رادی مورد تقویم و داوری فراغت گرفته بود که در آیین پایانی این مهمانی داخل ثالث اسفندماه ۱۳۹۸ به نشانی جای پا عزیز این جزء انتخاب و شناساندن شد.

تو معرفی نویسنده «نهنگ تنها» نشانی شده است: مهدی میرباقری، ادیب  نمایش نامه  «نهنگ عزب» پیش از این همچنین از چهارمین و پنجمین اطراف  همایش ملی رادی شناسی، بیست وششمین و سی اُمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر، دومین و ششمین حوالی  جشنواره تماشاخانه شهر، اولین جشنواره  نمایش نامه نویسی انتشارات افراز، ششمین جشن انتخاب آثار شایسته ادبیات نمایشی ایران، هجدهمین جشنواره  تئاتر دانشگاهی ایران و اولیه جشنواره  ملی نمایش نامه نویسی بنیاد شعر نمایشی ایران بوسیله عنوان عرضه روزنامه نویس منتخب گزینش شده بود. او تا کنون ۱۸ نمایش نامه نوشته و منتشر کرده است که همه  این آثار توسط ناشرانی همچون انتشارات افراز، ورا، بوتیمار، نمایش، چلچله، کیان افراز، کانون نمایش روزنامه نویسان خانه  تئاتر و پشه منتشر شده است. از مهدی میرباقری همچنین یک شعر با نام «ایستادن روبه روی عقربه های کج» توسط انتشارات دروازه و یک مجموعه رمان با عنوان «غدر و رمان های دیگر» توسط انتشارات افراز منتشر شده است.

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

تیز جایزه مصطفی؛ امید نخست تولید واکسن کرونا

 از یکسره نکات مهم مطرح شده درون این مجمع رمز بوسیله نقش شرکت «بایو ان مورد»  و پیشتازی طرح تولید […]

رستوران دایره وار بنیانی ترین عامل عالمگیر کرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سی ان ان، آنتونی فاوچی گفت: بخاطر من شگفتی آور است که داخل بعضی […]

نتایج غیرمنتظره در داده های متاخر طوفان سیتوکین کووید 19

براساس یافته های غیرمنتظره تو پژوهشی جدید، فعالیت زیاد ازحد سیستم امنیت که با نشانی طوفان سیتوکین شناخته می شود، […]