مهتر جمهور از ظن ابتلای ۵۵ تا۶۰ میلیون ایرانی بوسیله ویروس کرونا معارفه عدالت

admin دسته‌بندی نشده

مهتر جمهور امروز درون جلسه ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد که تاکنون ۲۵میلیون ایرانی به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده اند و تخمین زده می شود که ۳۵ میلیون نفر دیگر هم در معرض ابتلا باشند.
حسن ملا با استناد به آمار نمایش شده در گزارش وزارت بهداشت همچنین اطلاع دادن کرد که تابه حال حدود ۱۴هزار نفر درون ملک جان خود را پهلو جای پا ابتلا بوسیله ویروس کرونا از دست داده اند و هنگام ۱۵۰ روز گذشته نیز بسیار از ۲۰۰ هزار نفر درون بیمارستان ها رنجور شده اند. وی اذعان کرد که براساس برآورد وزارت بهداشت، ۳۰ الی ۳۵ میلیون ایرانی دیگر همچنین در معرض ابتلا بوسیله ویروس کرونا هستند.

بنا به گفته ی رئیس جمهور، از هر یک هزار مبتلا به مصیبت کووید ۱۹ ممکن است نیمی از آن ها هیچ علائمی را تجربه نکنند، حدود ۳۵۰ نفر علائم خفیف داشته باشند و عزب ۱۵۰نفر نیاز بوسیله بستری شدن برملا کنند. مقابل صحبت های رئیس جمهور روحانی لازم است بخاطر جمعیتی چند ۱۰ میلیونی امکانات موردنظر حاضر شده و آمادگی لازم از لفظ نظام درمان و سلامت ایجاد شود.

رئیس جمهور برهان وقوع چند موج فراخ ی شیوع کرونا در ماه های اسفند، فروردین و اواخر خرداد را، پیشگاه مسافرانی از دهات ووهان گره بوسیله قم و گیلان و پس از آن، شرکت کردن مردم تو مراسم های مختلف اعلام کرد. وی گفت درواقع موج های بعدی شیوع کرونا، میوه افشاندن التهاب مردم و بازگشت بوسیله زندگی روزمره بدون درنظرگرفتن نکات بهداشتی وجود.

مهتر جمهور در امتداد اضافه کرد که درحال حاضر ۵ داروی مؤثر بخاطر ویروس کرونا دراختیار ایران قرار پژمان است.بیشتر بخوانید:ورزش چگونه عدد را تقویت می کند؟آیا پختن غذا با مایکروویو مضر است؟هکرهای روس به پشت سرقت تحقیقات واکسن کرونا از آمریکا و انگلیسبرونشیت؛ علائم، علل، تشخیص، روش های درمان و جلوگیریدو ماه پس از عفونت، علائم کووید ۱۹ همچنان پابرجاست

شاید دوست داشته باشید:

تجلیل از برترین های مهمانی رسانه ای کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/کسب رتبه دوم خبرنگار ایسنا

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد، «محمدعلی پیرسبزی» افزود: با باهم اتحاد کردن خوب اصحاب رسانه استان ۱۶۰ […]

یک نشان بدیع اما خیلی طبیعی کرونا را بشناسید

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از نورنیوز، مردی ۶۲ ساله در شیکاگو عاری هیچ علامتی پس از ۴ روز […]

یزد تو صدر برگزیدگان دومین کارمزد ملی تعالی صنعت گردشگری

رسوم اختتامیه و اعطای جوایز برگزیدگان دومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به همت پارک ملی علوم، فناوری های […]