آلبوم ناصری دژ گلستان گم شد

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش ایسنا، به تازگی مسوولان مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ موزه گلستان متوجه شده اند یکی از آلبوم های تاریخی قلعه گلستان که از آلبوم های غنی این کلکسیون و متعلق بوسیله دوره ناصری (قاجار) بوده، مفقود شده است.

پیگیری خبرنگار ایسنا از مسوولان مختلف تا کنون بوسیله این نتیجه گویا است که عنصر موضوع تا این ثانیه تایید شده اما ظاهرا با توجه بوسیله تو مشت بررسی وجود داشتن این مساله برای چسبیدگی بوسیله جزئیات آن، کسی از مسوولان امر  آن را به نعوظ رسمی ثبوت نمی کند که رخداد از شرط او نقل شود.

همچنین رسا هنوز زمانِ مفقود شدن این آلبوم باستانی پیدا نشده است و ظاهرا بوسیله دلیل نیازِ به مراجعه  بوسیله آن، سفت مایملک این بخش از مجموعه باخبر نبودن آلبوم می شود.

هرچند نباید این نکته را از ذهن دور داشت که علاوه بر سابقه  گم شدنِ اثری تاریخی از همین مجموعه، سابقه  مفقود و صریح شدن آثار موزه ای دیگری همچنین داخل خاطرها هست.

بیش از پنج سال قبل و در زمانی که کاخ اصلی مجموعه گلستان در جوانمردی یک آویشن فیلمبردار بخاطر ساختِ کلکسیون ای تاریخی بود، دو گلدان در آن مجموعه مفقود شد که بعدها معارفه دقیقی از تقدیر آن ها منتشر نشد.

از سوی دیگر پس از انتشار خبر گم شدن قدیمی ترین ظرف انیمیشن جهان که در ده سوخته بوسیله مشت آمده بود، در حدود ۱۰ سال قبل، در نهایت با حضورِ مسوول آن بخش از موزه، مشخص شد که این قید باستانی در نقطه  دیگری از آن فضای موزه ای فراغت داشته است.

ایسنا بوسیله محضِ به دست آوردن مفروضات باریک بین مرطوب خواه رسمی تیز از این موضوع، آن را منتشر می نرم. فضای آلبوم مسکن دژ بوستان – شمایل متعلق بوسیله سایت کاخ گلستان است –

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

بدوی واکسن کرونا تو آمریکا تو آستانه اثبات | درخواست مجوز اضطراری توسط همدستی فایزر

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از رویترز این اعلام در روز جمعه ۳۰ آبان دامنه عمده ای به لفظ […]

ورزش World of Warcraft بوسیله عارض اهل بخاطر پردازنده ی M1 اپل نیکوترین شد

بلیزارد (Blizzard)، ناشر بازی اسمی و خاطره انگیز World of Warcraft، با جدیدترین به روزرسانی پشتیبانی بومی از پردازنده های […]

دستمزد اتحادیه مجله نگاران ترکیه بخاطر مستند ایرانی

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی مرکز گشادگی سینمای اصیل و تجربی، در پنجمین دوره جشنواره مستند «جهان […]