یزد تو صدر برگزیدگان دومین کارمزد ملی تعالی صنعت گردشگری

admin دسته‌بندی نشده

رسوم اختتامیه و اعطای جوایز برگزیدگان دومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری به همت پارک ملی علوم، فناوری های نرم و صنایع فرهنگی با پیشگاه تعداد محدودی از نمایندگان تعالی مجموعه های گردشگری با اکران پیام تصویری «علی اصغر مونسان» وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و با حضرت «ولی تیموری» معاون گردشگری این وزارتخانه برگزار شد.

درون بین برگزیدگان، هتل باغ مشیرالممالک یزد درون پهلو هتل قصر طلایی مشهد و بالاتر از هتل های هما با منصب اشتهار به تعالی سه الماس در راس مجرا هتل ها و مراکز اقامتی قرار گرفتند.

گفتنی است؛ الگوی ارزیابی تعالی صنعت گردشگری منطبق با الگوی بین المللی بنیاد چونی اروپا EFQM طراحی شده و اجرت ملی تعالی صنعتی گردشگری بوسیله عنوان ابزاری برای سنجش میزان بلوغ تعالی و تثبیت ترتیب های مدیریتی در اداره ها، بنگاه ها و نهادهای کوشا در صنعت گردشگری هر ساله برگزار می شود.

با به کارگیری مدال تعالی صنعتی گردشگری، موسسه ها تو این صنعت علاوه به خشکی امدن نصیب مندی از دستاوردهای متعدد مرتبط با نتایج کلیدی خود از قبیل سود، تسهیم بازار، استاندارد سودا و غیره می توانند از یکسو استاندارد موفقیت خود را در اجرای برنامه ها بهبود و داخل مقاطع مختلف زمانی مورد تقویم استراحت دهند و از سوی دیگر عملکرد خویشتن را با سایر سازمان ها در صنعتی گردشگری بوسیله خاص بهینه آن ها مقایسه کنند

انتهای پیام

شاید دوست داشته باشید:

تیز جایزه مصطفی؛ امید نخست تولید واکسن کرونا

 از یکسره نکات مهم مطرح شده درون این مجمع رمز بوسیله نقش شرکت «بایو ان مورد»  و پیشتازی طرح تولید […]

رستوران دایره وار بنیانی ترین عامل عالمگیر کرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سی ان ان، آنتونی فاوچی گفت: بخاطر من شگفتی آور است که داخل بعضی […]

نتایج غیرمنتظره در داده های متاخر طوفان سیتوکین کووید 19

براساس یافته های غیرمنتظره تو پژوهشی جدید، فعالیت زیاد ازحد سیستم امنیت که با نشانی طوفان سیتوکین شناخته می شود، […]