یک نشان بدیع اما خیلی طبیعی کرونا را بشناسید

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از نورنیوز، مردی ۶۲ ساله در شیکاگو عاری هیچ علامتی پس از ۴ روز سکسکه مداوم، کرونا مثبت امتیاز داده شد. این بیمار که به گفته پزشکان دچار کاهش وزن اکید شده بود پس از تحمل سکسکه طولانی به بیمارستان مراجعه کرد که با عمل آزمایش، ابتلای او بوسیله ویروس کرونا تایید شد. گرچه این مرد به دیابت مبتلاست، ولی هیچ اثری از تبیا التهاب گلو در او دیده نشده بود. 

سکسکه یک وضعیت غیرارادی است و می تواند توسط غذاهای خاصی که می خوریم برانگیخته شود، احساسات شدید قرین تشویش یا استرستاثیر زیادی در ایجاد سکسکه دارند. پزشکان هنگام مراجعه این مرد بوسیله بیمارستان با بررسی علائم حیاتی اش تب او را ۳۷ منصب سانتیگراد و ضربان قلبش را ۹۶ اعلام کردند، بعد آن ها با انجام اسکن دانا غیرعادی بودن شرایط ریه او شدند.

این فقره موجب شد تا آن ها برای استخراج اطمینان بیشتر اقدام بوسیله ایفا آزمایش کرونا کنند که براساس آن مشخص شد این بی مانند به این ویروس مبتلا شده است. تاکنون علائم رایج کووید ۱۹ تب، سرفه، درد بدن، از دست دادن درک بویایی و چشایی بوده که به تازگی اندوه بوسیله این لیست افزودن شده است و زمان حال با این مورد جدید، متخصصان اطلاع دادن کردند سکسکه غیرعادی و مداوم حزن می تواند از علائم ابتلا به ویروس کرونا باشد. 

این یافته ها نشان می دهد ویروس کرونا بسیار مبهم برنده از آن است که شایان پیش دماغ باشد، بنابراین لزوم تعظیم اصول بهداشتی قرین استفاده از ماسک و شستن با قاعده مشت ها و حفظ فاصله اجتماعی هر چه بیشتر احساس می شود.
 

شاید دوست داشته باشید:

بدوی واکسن کرونا تو آمریکا تو آستانه اثبات | درخواست مجوز اضطراری توسط همدستی فایزر

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از رویترز این اعلام در روز جمعه ۳۰ آبان دامنه عمده ای به لفظ […]

ورزش World of Warcraft بوسیله عارض اهل بخاطر پردازنده ی M1 اپل نیکوترین شد

بلیزارد (Blizzard)، ناشر بازی اسمی و خاطره انگیز World of Warcraft، با جدیدترین به روزرسانی پشتیبانی بومی از پردازنده های […]

دستمزد اتحادیه مجله نگاران ترکیه بخاطر مستند ایرانی

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی مرکز گشادگی سینمای اصیل و تجربی، در پنجمین دوره جشنواره مستند «جهان […]