ضربه ای به امیدواری ها | کارآزمایی واکسن کرونای آکسفورد و آسترا – زنکا موقتا راکد شد

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از استت نیوز عوارض جانبی وخیم دربرگیرنده واکنش های احتمالی بوسیله واکسن ها یا داروها می شوند که باعث بستری شدن، به مخاطره افتادن عمر یا مرگ افراد می شوند.

هنوز دقیقا جلوه گر نیست که ماهیت این عارضه جانبی صریح نیست، اما منابع آگاه می گویند خواست می رود شخص دچار عارضه بهبود یابد.

اسکان کارآزمایی های بالینی پدیده نادری نیست، اما اعلام این خبر ضربه ای به امیدواری ها برای دستیابی بوسیله یک واکسن کرونا  در ماه های آینده است ، چرا که واکسن ساخت شریک آسترا-زنکا که تو وعده سوم خواه بازپسین کارآزمایی بالینی استراحت داشت،و  نسبت بوسیله واکسن های بالفعل دیگر راهنما وجود.

تا پیش از اخبار این اسکان این امیدواری حیات داشت که واکسن آکسفورد و آسترا-زنکا تا ماه اکتبر (اوائل مهربانی) دست کم بتواند مجوز مصرف اضطراری را بگیرد. آسترا-زنکا آزمایش بازپسین واکسن کرونا را در آمریکا شروع می کند | آمادگی برای تصرف مجوز کاربرد اضطراری واکسن

سخنگوی آسترا-زنکا در بیانیه ای گفت: «فرایند بازبینی استاندار این همکاری باعث توقف واکسیناسیون افراد شریک کننده در بررسی شده است تا امکان بازبینی داده های مربوط بوسیله بی خطر وجود داشتن واکسن فراهم شود.»

یک ذات آگاه می گوید پژوهشگران از روی احتیاط تمام کارآزمایی واکسن را ایستا کرده اند. یک عین آگاه دیگر همچنین گفت این یافته پیاده شدن سایر کارآزمایی های واکسن های آسترا-زنکا و نیز بر کارآزمایی های بالینی واکسن های سایر باهم اتحاد کردن ها تاثیر خواهد داشت.

در حال حاضر ۹ واکسن کرونا در وعده بازپسین یا سومین کارآزمایی هستند. اسکان کارآزمایی واکسن آسترا-زنگا برای کروناویروس نخستین مورد اسکان اطلاع دادن شده در سیلان آزمایش واکسن های کرونا است.

آسترا-زنکا مرحله سومین کازآزمایی بالینی واکسنش با شهرت  AZD1222 را درون آمریکا  از اواخر ماه اوت (اوائل شهریور) ابتدا کرد و آزمایش این واکسن درون ۶۲ نگرش داخل این کشور در حال انجام است.

کارآزمایی امتزاج شده وهله دوم/مرحله ثالث این واکسن قبلا در بریتانیا، برزیل و آفریقای جنوبی آغاز شده وجود. چرا ساختن واکسن کووید-۱۹ این همه طول می کشد؟ اینفوگرافیک | چند گام الباقی تا واکسن کرونا | آخرین شرایط واکسن های کرونا در جهان

شاید دوست داشته باشید:

تیز جایزه مصطفی؛ امید نخست تولید واکسن کرونا

 از یکسره نکات مهم مطرح شده درون این مجمع رمز بوسیله نقش شرکت «بایو ان مورد»  و پیشتازی طرح تولید […]

رستوران دایره وار بنیانی ترین عامل عالمگیر کرونا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سی ان ان، آنتونی فاوچی گفت: بخاطر من شگفتی آور است که داخل بعضی […]

نتایج غیرمنتظره در داده های متاخر طوفان سیتوکین کووید 19

براساس یافته های غیرمنتظره تو پژوهشی جدید، فعالیت زیاد ازحد سیستم امنیت که با نشانی طوفان سیتوکین شناخته می شود، […]