رستوران دایره وار بنیانی ترین عامل عالمگیر کرونا

admin دسته‌بندی نشده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سی ان ان، آنتونی فاوچی گفت: بخاطر من شگفتی آور است که داخل بعضی از ایالت ها و شهرها می بینید که در انسان در فضای داخلی میخانه ها تجمع کرده اند و این در حالی است که این اجتماعات سرعت شیوع بیماری کووید-۱۹ را به شدت افزودن می دهد. جوانان اندیشه می کنند مقدور تراشیدن بوسیله شدت ناتندرست شوند و به همین برهان مسامحه می کنند اما آنچه فراموش کرده اند مسئولیت اجتماعی آن ها در جلوگیری از شیوع است.

او گفت: اگر آنها آلوده شوند احتمالا شخص دیگری را آلوده می کنند که امکان پذیر است شخصی را که واقعا آسیب پذیر است آلوده کرده و نتیجه قباحت در پی خواهد داشت.

فاوچی همچنین هشدار داد که فقط به دلیل اینکه ویروس کرونا درون کانون توجه است، نباید آنفولانزا را فراموش کرد.

وی گفت: “چیزی که من در طول سال ها آموخته ام این است که آنفلوآنزا را مشت اندک نگیرم. چیزی را تضمین شده تلقی نکنید.”  واکسن آنفلوانزا درون دوران پاندمی کووید-۱۹ مهمتر از قدیم است

به گزارش یواس نیوز، مطالعات جدید نشان دادند احتمال ابتلا به عفونت کووید-۱۹ برای افرادی که بیرون از منزل و در میخانه ها خوردنی خوردند دو مقابل افراد دیگر وجود. 

صرف طعام در کاباره در لیست فعالیت های خطرناک رتبه بالایی دارد و خطر ابتلا بوسیله ویروس را متجاوز از خرید یا رفتن به سالن افزایش می دهد.

اکنون با ورود به فصول سرد سال و تکثیر احتمالی عالمگیر متجاوز از پیش بلای ناگهانی لازم و ضروری است که وصیت های بهداشتی را قطعی خیس بگیریم.

شاید دوست داشته باشید:

«ردِپای عشق در شعر زنان دنیا» در بازار تاریخچه

 به گزارش ایسنا، در معرفی این مجموعه که درون نشر زرینِ اندیشناک منتشر شده، آمده است:  این کتاب حاویِ شعرهایی […]

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]