دستیابی دانشمندان روسی به سومین واکسن کوویدـ۱۹ | مزیت واکسن جدید؛ مصونیت سریع در موافق کرونا

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، ولادیمیر اوبرموک مهتر آزمایشگاه فناوری های سلولی و داروهای دی ان ای و رئیس مرکز بیوشیمی دانشگاه فدرال کریمه روسیه گفت: از مزیت های واکسن جدید کوویدـ۱۹این است به طور تند در بدن تو برابر کرونا مصونیت به وجود می آورد و بوسیله جای تزریق می قابلیت آن را بو کردن کرد.

برموک افزود: دانشمندان روس داخل ساخت واکسن جدید کرونا نه فقط از تجربیات خود داخل عرصه ویروس شناسی، بلکه تو حوزه ژنتیکاستفاده کردند.

واکسن ابتدا بوسیله معروفیت واکسن اسپوتنیک وی درون راه اندازی تحقیقاتی گمالیا وابسته وزارت بهداشت روسیه و با مشارکت کارشناسان وزارت دفاع روسیه تولید شده است و از یک ماه پیش برای واکسیناسیون آدم روسیه در همگی مناطق این ناحیه توزیع شده است.

واکسن دوم کرونا تو روسیه بوسیله نام اپی واک کرونا را مرکز ویروس شناسی و بیوتکنولوژیک وکتور داخل نووسیبیرسک مخلوق است و به رطوبت ثبت شد.

براساس آخرین گزارش ستاد مقابله با گسترش کرونا در روسیه، خلال ۲۴ شایسته کردن گذشته شمار مبتلایان به کرونا با اطلاع ۱۴ هزار و ۲۳۱ مورد جدید به یک میلیون و ۳۴۰ هزار و ۴۰۵ نفر و آمار جان باختگان شاگرد از این مصیبت با افزایش ۲۳۹ نفر دیگر بوسیله ۲۳ هزاره و ۲۰۵ قامت رسا است که همچنان روند صعودی را نشان می دهد.
 

شاید دوست داشته باشید:

«ردِپای عشق در شعر زنان دنیا» در بازار تاریخچه

 به گزارش ایسنا، در معرفی این مجموعه که درون نشر زرینِ اندیشناک منتشر شده، آمده است:  این کتاب حاویِ شعرهایی […]

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل […]