توصیه های پزشکی بوسیله بیماران سرطانی در غوغا کرونا

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از روزنامه نگار مهر، محسن اسفندبد، با اشاره بوسیله روزهای ابتدایی شیوع کرونا در کشور، گفت: داخل آن روزها دو دغدغه مهم درون خصوص بیماران خون و آنکولوژی داشتیم.

وی افزود: نگرانی مقدمه ما این بود که با توجه به اینکه بیماران خون و انکولوژی، داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی مصرف می کنند وسعت ابتلای آنها بیشتر از عموم جامعه باشد و دغدغه دوم این حیات که این بیماران به واسطه تشویش از ابتلاء به کرونا به پزشک مراجعه نداشته باشند.

جرئیات پروتکل جدید وزارت بهداشت برای علاج سرطان در دوران کرونا

اسفندبد ادامه رحم: اما تعداد ابتلای بیماران مبتلا به عطارد به کرونا کمتر از آنچه وجود که انتظار داشتیم. به بیماران مبتلا به سرطان توضیح داده شد اگر شما نکات بهداشتی را رعایت کنید و داخل عین حال بوسیله پزشک معالج خویشتن رجوع داشته باشید، خطری شما را تهدید نخواهد کرد.

رئیس بخش خون و انکولوژی بیمارستان سینا، گفت: بیمارانی که اقدام خاص درمانی ندارند بهتر است به رخ مجازی ویزیت شوند، اما بیمارانی که باید برای آنها اقدامات خاص درمانی اجرا شود حتماً باید حضوری ویزیت شوند.

وی افزود: در بیماران مزمن گفته می شود اگر علائمی داشتید که ۵ تا ۷ روز طول کشید و یا زندگی شما را مختل کرد، حتماً به پزشک مراجعه کنید.

شاید دوست داشته باشید:

«ردِپای عشق در شعر زنان دنیا» در بازار تاریخچه

 به گزارش ایسنا، در معرفی این مجموعه که درون نشر زرینِ اندیشناک منتشر شده، آمده است:  این کتاب حاویِ شعرهایی […]

احتمال ابتلا به کووید ۱۹ امکان پذیر است موقوف به سن نباشد

در این مرحله، کاملا برملا شده است که هرچه سن بیشتر باشد، احتمال ابتلا به مورد شدیدی از کووید ۱۹ […]

ویروس کرونا در وضعیت آزمایشگاهی تا ۲۸ روز روی سطوح ابدیت می آورد

پژوهشگرانSGHAROOOON استرالیایی با وارسی استاندارد بقای ویروس کرونا روی سطوح مختلف، نشان دادند که این ویروس تا ۲۸ روز می […]