کارکنان خواروبارفروشی بیشتر درون معرض خطر کرونا هستند

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از هلث دی پژوهشگران می گویند کارکنان خواروبارفروشی همچنین بوسیله علت بی علامت وجود داشتن درصد بالایی از افراد دستخوش عفونت، می توانند منشا انتشارهای آیندهویروس کرونا باشند.

پژوهشگران دانشکده بهداشت اشتراکی تی اچ چان دانشگاه هاروارد نتایج آزمایش های کارکنان یک فروشگاه خواروبارفروشی در بوستون را بررسی کردند. ۲۰ درصد کارکنان آزمایش کرونای مثبت داشتند و سه چهارم افراد با آزمایش مثبت بی نشان بودند.

به گفته این پژوهشگران کارکنان خواروبارفروشی به عنوان گروهی از کارکنان ضروری می توانند جوهر مهمی از عفونت باشند. به گفته این پژوهشگران هنگامی کارکنان ضروری دستخوش عفونت با کروناویروس می شوند، به جوهر ارجاع رادیکال ویروس به اجتماع ای که به آن خدمت می کنند، بدل می شوند.

درصد افرادی دچارعفونت کروناویروس تو این فروشگاه بیش بالاتر از شیوع این ویروس در جامعه محلی بود که درون آن زمان تو پیمانه ۰.۹ درصد تا ۱.۳ درصد حیات. این بررسی همچنین نشان قسط کارکنان خواروبارفروشی که تماس چهره بوسیله چهره با مشتریان دارند، با احتمال پنج طبق بیشتر ممکن است آزمایش مثبت داشته باشند.

البته این پژوهشگران بانگ می دهند که این وارسی کوچک و مربوط فقط یک مکان بوده است.

حدود یک چهارم ا ز۹۹ نفر از کارکنان خواروبارفروشی که پرسشنامه بهداشت روانی را پر کرده بودند، دست ناچیز احساس اضطراب خفیف را گزارش کردند. حدود نیمی از پاسخ دهندگان گفته بودند نمی تواند فاصله گیری اجتماعی داخل محل کار را بوسیله نعوظ مداوم بزرگداشت کنند. کارکنایی توانسته بودند فاصله گیری اجتماعی را تکریم کنند، احساس تشویش کمتری داشتند.

هشت نفر از کارکنان افسردگی خفیف داشتند. این افراد با گمان کمتری توانسته بودند فاصله گیری مدنی را در نگرش کار رعایت درنگ و برای آمدن به نگرش حکم به سوار شدن عمومی ماشین یا حمل و نقل عمومی تکیه داشتند. افرادی که با ماشین خودشان خواه با پای پیاده خواه با حرکت دورانی به ضابطه کار می آمدند، با احتمال کمتری افسردی را گزارش کرده بودند.

این پژوهشگران با توجه به این یافته ّ ها توصیه می کنند که بخاطر کارکنان ضروری که باید با فشارهای روانی عالمگیر کرونا کنار بیایند، دستیار های لازم فراهم شود. آنان نیز از صاحبکاران و مقامات دولتی می خواهند آزمایش مرتب کرونای این کارکنان و راهبردهایی برای کاهش وابستگی آنها را در نظر داشته باشند.

شاید دوست داشته باشید:

معامله و نگهداری گره لینک در اکسکوینو

هدف اکسکوینو ایجاد علیل امان سبب انجام معاملات در حوزه رمز ارز است و با نمایش مطالب آموزشی و تحلیلی، […]

بدوی واکسن کرونا تو آمریکا تو آستانه اثبات | درخواست مجوز اضطراری توسط همدستی فایزر

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از رویترز این اعلام در روز جمعه ۳۰ آبان دامنه عمده ای به لفظ […]

ورزش World of Warcraft بوسیله عارض اهل بخاطر پردازنده ی M1 اپل نیکوترین شد

بلیزارد (Blizzard)، ناشر بازی اسمی و خاطره انگیز World of Warcraft، با جدیدترین به روزرسانی پشتیبانی بومی از پردازنده های […]