ورزش World of Warcraft بوسیله عارض اهل بخاطر پردازنده ی M1 اپل نیکوترین شد

admin دسته‌بندی نشده

بلیزارد (Blizzard)، ناشر بازی اسمی و خاطره انگیز World of Warcraft، با جدیدترین به روزرسانی پشتیبانی بومی از پردازنده های اپل سیلیکون را به بازی تکثیر می یواش. 

با توجه به پستی که بلیزارد تو سندیکا خود ارسال کرده است، بوسیله روزرسانی نسخه ی 9.0.2 این هفته بخاطر پشتیبانی بومی از پردازنده های M1 ارائه می شود و به واسطه ی آن، ورزش ورلد آو وارکرافت به اختصار «WoW» می تواند عاری احتیاج بوسیله شبیه سازی روزتا ۲ بخاطر ARM64، ازاین پس بوسیله صورت کاملا طبیعی و بومی اجرا می شود. روزتا ۲ (Rosetta 2) درنگ افزار ترجمه ی بالادرنگ اپل است تا برنامه های ساخته شده برای معماری x86 را بوسیله قیافه شبیه سازی شده، روی پردازنده های M1 مبتنی پیاده شدن آرم ارتکاب نرم. مصرف از روزتا ۲ در عملکرد و سرعت اجرای نرم افزارها تأثیر می گذارد؛ بنابراین تحول مسیر به پشتیبانی بومی از نرم افزارها، باعث می شود آن بازی یا درنگ افزار از تمامی پتانسیل خود مصرف کند و با بها فریم بالاتر و کیفیت بیشتری عمل شود.

باهم اتحاد کردن بلیزارد در بیانیه ی خود می گوید:ما خوشحالیم که داخل این به روزرسانی به صورت بومی از اپل سیلیکون پشتیبانی می کنیم و همچنین به ماهیت پشتیبانی روز اول و بوسیله روزرسانی هایی از این دست، کاملا آگاه هستیم (رمز به پشتیبانی از مشکلات ابتدایی) و از کاربران می خواهیم، هرگونه بغرنج مربوط به اپل سیلیکون را بوسیله انجمن پشتیبانی متخصص رایانه های مک گزارش دهند.

تبلیغ بلیزارد برای صنعت بازی دل گرم کننده است؛ چون ورزش World of Warcraft همچنان یکی از مهم ترین و پرطرفدارترین بازی های امروزی به حساب می آید و پشتیبانی تبعه از آن، امکان پذیر است سایر توسعه دهندگان را انگیزش بطی ء تا بازی های خود را به جای استفاده از قرین ساز روزتا، هرچه نوک تیز تر به رخ تبعه برای پردازنده های مبتنی بر آرم بهینه کنند که نه عزب برای مک های اپل مفید خواهد بود؛ بلکه برای رایانه های دیگر مبتنی بر پردازنده ی آرم نیز می تواند مفید واقع شود. اقدام بلیزارد بوسیله ظهر اقدامات متشابه یواش افزارهای Pixelmator ،Adobe ،Parallels ،VMWare و… صورت می گیرد که نشان می دهد درنگ افزارها با سرعت مناسبی در حال نیکوترین شدن بخاطر مصرف در مک های جدید هستند.بیشتر بخوانید:کمبود ایکس باکس سری ایکس تا فروردین یا بعد از آن ادامه خواهد داشتنینتندو دستور کار ای بخاطر پشتیبانی از قابلیت کراس پلتفرم نداردبررسی پلی استیشن 5نگاهی بوسیله ماجراها و عملکرد ایکس باکس وان در نسل هشتمفروش ۱٫۲ تا ۱٫۴ میلیون دستگاه ایکس باکس سری ایکس و سری اس در روز مقدمه

شاید دوست داشته باشید:

معامله و نگهداری گره لینک در اکسکوینو

هدف اکسکوینو ایجاد علیل امان سبب انجام معاملات در حوزه رمز ارز است و با نمایش مطالب آموزشی و تحلیلی، […]

بدوی واکسن کرونا تو آمریکا تو آستانه اثبات | درخواست مجوز اضطراری توسط همدستی فایزر

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از رویترز این اعلام در روز جمعه ۳۰ آبان دامنه عمده ای به لفظ […]

دستمزد اتحادیه مجله نگاران ترکیه بخاطر مستند ایرانی

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی مرکز گشادگی سینمای اصیل و تجربی، در پنجمین دوره جشنواره مستند «جهان […]