بدوی واکسن کرونا تو آمریکا تو آستانه اثبات | درخواست مجوز اضطراری توسط همدستی فایزر

admin دسته‌بندی نشده

بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از رویترز این اعلام در روز جمعه ۳۰ آبان دامنه عمده ای به لفظ دسترسی بوسیله واکسن های محافظت کننده در طبق عفونت با کروناویروس جدید است.

این التماس مجوز از FDA فقط چند روز پس از آن قیافه می گیرد که فایزر و همکارش همکاری آلمانی بیونتک گزارش کردند نتایج بازپسین کارآزمایی بالینی مرحله سوم واکسن کرونای تولیدشان علامت دهنده اثربخشی ۹۵ درصدی آن تو پیشگیری از کووید-۱۹ بدون ایجاد وقوع جانبی بنیادی است.

این درخواست همچنین شامل داده های مربوط بی خطر وجود داشتن واکسن تو حدود ۱۰۰ طفل ۱۲ تا ۱۵ ساله است. بوسیله گفته فایزر ۴۵ درصد از شرکت کنندگان در کارآزمایی واکسن در آمریکا افراد ۵۶ تا ۸۵ ساله هستند.

انتظار فایزر و بیونتک این است که FDA تا میانه ماه دسامبر (اواخر آذر) مجوز کاربرد اضطراری را صادر کند و داخل آن هنگام آنها تقریبا بلافاصله تحویل دادن دوزهای واکسن را شروع خواهند کرد.

فایزر گفته است که اشتیاق دارد تا پایان سال میلادی سیال ۵۰ میلیون دوز واکسن را تحویل دهد که برای واکسیناسیون ۲۵ میلیون نفر کافی خواهد حیات.

گفته می شود کمیته مشورتی FDA ترانه دارد در ۸ تا ۱۰ دسامبر (۱۸ تا ۲۰ آذر) تشکیل جلسه دهد تا درباره واکسن مناظره درنگ.

داده های نهایی فایزر علامت عدالت که این واکسن داخل گروه های اهل سنت و قومی متفاوت میزان یکسانی از محافظت خلق می درنگ- این نتیجه از این شمارش امیدبخش است که بیماری کووید-۱۹بطور نامتناسبی افراد سالمند و اقلیت های قومی را در آمریکا بیشتر گرفتار کرده است.

از میان ۱۷۰ نفر داوطلبی که تو کارآزمایی فایزر شامل زیاد از ۴۳۰۰۰ نفر کرونا گرفتند، ۱۶۲ نفر دارونما دریافته کرده بودند و این به معنای اثربخشی ۹۵ درصدی واکسن است و بسیار بیشتر از میزانی در ابتدا مقصود می رفت. حداقل مدل اثربخشی تک اجابت FDA ۵۰ درصد است.

به گفته فایزر ۴۲ درصد از انبازی کنندگان جهانی و ۳۰ درصد از شریک کنندگان آمریکایی داخل بررسی مرحله سوم واکسن پس زمینه های گوناگون نژادی و قومی دارند.

هوی می رود باهم اتحاد کردن مدرنا دومین شرکتی باشد که برای یک واکسن کووید-۱۹ در آمریکا تقاضای مجوز اضطراری درنگ. تجرید ابتدایی داده های به دست آمده از کارآزمایی کود نهایی واکسن این باهم اتحاد کردن بی آرامی اثربخشی ۹۴.۵ درصدی را علامت داد. اشتیاق می جوی نتایج نهایی و داده های مربوط به بی خطر وجود داشتن واکسن مدرنا در روزها خواه هفته های آینده به مشت آید.

هر دوی این واکسن ها فناوری جدیدی برای ایجاد پاسخ ایمنی بوسیله امر می برند که دربرگیرنده استفاده از RNA پیامبر بدلی است و می توان آنها را بیش سریع العمل برنده از واکسن ّ های سنتی تولید کرد.

چند شرکت و موسسه پژوهشی دیگر هم در مراحل نهایی آزمایش واکسن هایشان هستند: کام می رود داده های وعده بازپسین اتیه مربوط به واکسن شرکت آسترا-زنکا تولیدشده با همکاری دانشگاه آکسفورد باشد که داخل ماه نوامبر یا دسامیر(آذر یا دی) منتشر می شوند.

شرکت آمریکایی جانسون و جانسون تیمار گفته است کام عدل داده های لازم برای التماس مجوز برای واکسن تجربی اش داخل آمریکا را تا ماه فوریه (اوائل بهمن) به دست آورد.

شاید دوست داشته باشید:

معامله و نگهداری گره لینک در اکسکوینو

هدف اکسکوینو ایجاد علیل امان سبب انجام معاملات در حوزه رمز ارز است و با نمایش مطالب آموزشی و تحلیلی، […]

ورزش World of Warcraft بوسیله عارض اهل بخاطر پردازنده ی M1 اپل نیکوترین شد

بلیزارد (Blizzard)، ناشر بازی اسمی و خاطره انگیز World of Warcraft، با جدیدترین به روزرسانی پشتیبانی بومی از پردازنده های […]

دستمزد اتحادیه مجله نگاران ترکیه بخاطر مستند ایرانی

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی مرکز گشادگی سینمای اصیل و تجربی، در پنجمین دوره جشنواره مستند «جهان […]